05.05.2021

15:11 >> 15:13

PARTIZAN ZA TRI MINUTA REŠIO UTAKMICU! Čak ČETIRI gola u DRUGOM poluvemenu! /VIDEO/

Fudbaleri Partizana, pobedili su u utakmici 35. kola TSC na stadionu Partizana rezultatom 3:1 (0:0) u utakmici bez rezultatskog značaja.

Partizan je pre ovog kola obezbedio drugo mesto, dok je TSC bio na 7. mestu.

Crno - beli su na ovom meču bili bez Asana koji je nedavno odlučio da napusti klub iz Humske.

Prvo poluvreme, proteklo je bez konkretnih šansi, a najbolju je propustio Mihajlo Banjac koji je šutirao iskosa sa leve strane, ali je lopta prošla pored desne stative.

Crno – beli su došli do prednosti u 53. minutu. Marko Petković je napravio prekršaj nad Uroševićem u kaznenom prostoru TSC-a, a sudija Jovanović pokazao je na belu tačku.

Precizan je bio Natho, koji je golmana Nenada Filipovića poslao u levu, a loptu u desnu stranu.

Taj gol je dao vetar u leđa beogradskoj ekipi koja je nastavila da napada.

U 64. minutu, Partizan je duplirao prednost. Natho je poslao sjajnu loptu do Filipa Holendera, koji je izbegao ofsajd zamku i preciznim udarcem sa desetak metara matirao Filipovića.

Samo tri minuta kasnije novi gol. Jović je šutirao iskosa, ali je Filipović odbranio. Lopta se odbila do Jojića koji je šutirao iz prve i pogodio.

Do kraja utakmice, TSC je uspeo da smanji prednost. Borko Duronjić je primio loptu i sa 14 metara pogodio donji ugao.

Do kraja je ostalo 3:1.

Partizan je ostao na drugom mestu sa 89 bodova, dok je TSC na 7. mestu sa 49 osvojenih bodova.

U narednom kolu koje se igra za vikend, Partizan gostuje ekipi Čukaričkog, dok TSC dočekuje Javor.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

PARTIZAN - TSC  3:1 (0:0)

Stadion Partizana         Bez gledalaca

Sudija: Srđan Jovanović

Strelci: Natho 53 (p), Holender 64, Jojić 67 - Duronjić 83

Partizan (4-2-3-1): Stojković – Miljković, S. Marković, Vujačić, Urošević – Zdjelar, Šćekić (od 78. Smiljanjić) – Jojić (od 77. Terzić), Natho (od 71. Pavlović), Jović (od 70. Stefanović) – Holender (od 70. Štulić).

TSC (4-2-3-1): Filipović – Petković, Antonić, Damjanović, Petrović – Banjac (od 79. Tumbašević), Tomanović (od 67. Dakovac) – Stanojev, Milićević, Zec (od 85. Tomašević) – Lukić.

KRAJ! Pobeda Partizana 3:1

90. minut. - Srđan Jovanović je produžio utakmicu za tri minuta.

89. minut - Šutirao je Lazar Pavlović, ali je njegov šut izblokiran.

83. minut - GOL! TSC je smanjio. Durnojić je udarcem sa 14 metara pogodio levi donji ugao.

78. minut - Nikola Terzić je zamenio Miloša Jojića i tako će zabeležiti svoje prve superligaške minute.

76. minut - Udarac Uroševića glavom, ali je Filipović lako intervenisao

67. minut - GOL! Jojić je pokupio odbijenu loptu posle udarca Jovića i pogodio!

64. minut - GOL! Partizan je duplirao prednost! Natho je poslao sjajan pas do Holendera koji je izbegao ofsajd zamku i precizno šutirao sa desetak metara.

64. minut - Igor Vujačić je dobio žuti karton zbog zaustavljanja kontre gostiju.

63. minut - Jojić je fantastično centrirao, a Vujačić pokušao glavom sa peterca. Lopta je otišla pola metra pored leve statitve.

62. minut - Velika prilika za crno - bele. Jojić je izašao iskosa sa desne strane, ali je Nenad Filipović sjajno intervenisao.

53. minut - GOL! Natho je preuzeo odgovornost. Poslao je loptu u desnu, a Filipovića u levu stranu.

53. minut - Penal za Partizan. Marko Petković je nesmotreno startovao nad Uroševićem, a sudija je pokazao na belu tačku.

49. minut - Dobar pokušaj Holendera sa 16 metara iskosa sa desne strane, ali je Filipović odbranio i izbio loptu u korner.

46. minut - Žuti karton za ekipu TSC-a dobio je Stanojev.

45. minut- Sudija Srđan Jovanović nije produžio poluvreme.

43. minut - Lukić je fantastično pokušao. Udarac po zemlji, ali Stojković lako interveniše.

37. minut - Solidan pokušaj Saše Zdjelara sa 30-ak metara, ali je Filipović lako otklonio opasnost.

34. minut - Velika šansa za TSC. Mihajlo Banjac je primio loptu sa leve strane, šutirao u dalji ugao Stojkovića, ali je lopta prohujala pored desne stative.

26. minut - TSC je konkretniji. Golmani nemaju posla.

18. minut - TSC je zapretio posle prekida, ali je i dalje ostalo bez golova. Žuti karton je dobio Filip Holender.

12. minut - Lepa prilika za TSC. Zec je primio loptu iskosa sa leve strane sa desetak metara i šutirao, ali je lopta otišla preko gola.

9. minut - Partizan i dalje napada i nameće visok presing, ali i dalje bez uspeha.

7. minut - Velika prilika za Partizan! Jović je dobio loptu i izašao sam pred golmana TSC-a sa desne strane, međutim, udarac je završio pored gola.

3. minut - Igra se na sredini terena. Još uvek bez konkretnih prilika.

15:32 -  TSC još nije zvanično obezbedio opstanak, ali će to gotovo sigurno učiniti s još jednom pobedom do kraja šampionata, a u to retko ko sumnja...

15:19 - Pitanje je bilo koga će na mesto Takume Asana postaviti Aleksandar Stanojević. Kao opcije najčešće su pominjani Filip Stevanović i Lazar Marković, ali se trener crno belih danas opredelio za Miloša Jojića...

15:10 - Dobar dan i dobro došli na lajv prenos utakmice 35. kola Superlige Srbije između  Partizana i TSC-a. Sve detalje sa meča možete pratiti uz portal informer.rs.