(VIDEO) PODIVLJALI MIGRANTI NAPALI VOZAČA AUTOBUSA ZA OBRENOVAC! Incident snimili preplašeni putnici! OVAKVIM PONAŠANJEM SE ZAHVALJUJETE SRBIJI?!

Prinskrin Facebook/Lokalne novine Obrenovac

08:49 Društvo 15

telegraf.rs/Informer.rs | 30. 08. 2019.

(VIDEO) PODIVLJALI MIGRANTI NAPALI VOZAČA AUTOBUSA ZA OBRENOVAC! Incident snimili preplašeni putnici! "OVAKVIM PONAŠANJEM SE ZAHVALJUJETE SRBIJI?!"

Incidentna situacija na Savskom trgu, polaznom stajalištu linije 860, snimljena je kasno sinoć, kada je grupa migranata pokušala da uđe u autobus bez plaćene karte

Situacija je eskalirala pošto je jedan od njih krenuo u fizički obračun sa vozačem i potpuno izgubio kontrolu, da bi ga na kraju smirivali i zadržavali ostali migranti.

Ovaj problem, međutim, dešava se svakodnevno. Scenario je isti - grupa muškaraca pokušava da uđe u vozilo, svađaju se sa vozačem i putnicima, prete, udaraju pesnicama...

Portal Lokalne novine Obrenovac koji je objavio snimak na svojoj Fejsbuk stranici navodi da se zahvaljujući dvojici momaka koji su se u tom trenutku našli kod prednjih vrata vozila sve zavrsilo samo na oštrom verbalnom nastupu...

Jedan od momaka im je ovom prilikom rekao : "Ovakvim ponašanjem se zahvaljujete Srbiji" ?

- Sinoć je situaciju smirila jedna grupa mladića koji su se nalazili u autobusu, inače, ne znamo kako bi se završilo. Svakodnevno imamo problem sa migrantima koji neće da plate kartu, pa ulaze u raspravu sa vozačem i putnicima. Prete, gestikuliraju kao da će mu odseći glavu, pucati... Nismo imali zabeležen fizički napad na vozača, uglavnom su to pretnje, ali dešava se i da udaraju pesnicama o staklo - kazali su nam u prevozniku "Strela Ub".

Često ne postoji način da vozač onemogući takvim putnicima da uđu u autobus i onda nastaju drugi problemi.

- Maltretiraju putnike, ostavljaju flaše, naprave haos u autobusu. Naši ljudi ne znaju šta da rade. Uvek ih je po 4 do 6 u grupi. Dešava se da uđe, na primer, njih šestoro, a da kupe tri karte. Odbijaju da izađu i niko ne može da ih izbaci - kažu u "Streli".

(FOTO) PRONAĐENA RUČNA BOMBA u Velikom parku u Šapcu

Kako kažu, njihova vozila za Obrenovac su nova, i ne mogu da dozvole da putnici, bili to migranti ili ne, koji neće da plate kartu ulaze i uništavaju autobuse.


Marcco

30.08.2019. 09:00

Pa zar izbeglice nemaju pravo na besplatan prevoz? Verovatno su ih obavestili o tome u nekom prihvatnom centru pa čovek traži svoja prava. A problem je što niko nije obavestio prevoznike, pogotovu privatne prevoznike.


milovan

30.08.2019. 14:26

@Marcco - Nitko nemoze dati besplatan prevoz u mom privatnom autobusu dok se ne dogovori samnom kao vlasnikom.Ili je to tebi tesko shvatiti. Sta bi ti rekao da ja kazem evo ti ovi ljudi i da budu kodtebe u stanu,i moras ih hraniti.??!!


MILOS

30.08.2019. 09:19

Postoji video snimak. Policija je sada na potezu. Videcemo sta ce biti.


Zoki

30.08.2019. 09:25

Viktor Orban he ipak bio u pravu što se tiče migranata. Na brod pa za ameriku, tamo im je mesto.



Penzioner

30.08.2019. 09:45

Ali je drzava uvek tu kada treba izbaciti nekog iz stana ili neku babu strpati u zatvor.


Nesa Pk

30.08.2019. 09:46

Stvarno smo jedan blesav narod. Šta mi trpimo u rođenoj zemlji


Djuka

30.08.2019. 09:47

Svim migrant ima koji prekrše zakon treba odmah izreći deportaciju odakle su došli, jer ovako nikad neće poštovati zakone Srbije


Bane

30.08.2019. 10:17

Vučić radi kako Merkel naredi, a pametni, kao Orban, Plenković... rade za svoju državu.


Xxx

30.08.2019. 10:25

Ako,oni ne požene ove naše baba devojke,i ne povećaju natalitet.nas nema...


HML

30.08.2019. 11:25

@Xxx - Ovaj komentar je školski primer gluposti, osim ako nije ironija u pitanju, mada sumnjam?


Rade

30.08.2019. 10:30

Pametni su mađari, a nama će migranti doći glave. Koji je to um, koji dođe u tuđu kuću i divlja. Sve do jednog proterati, dok nije kasno ! ! ! !


Dragan

30.08.2019. 12:27

Oterati ih odakle su došli. To nisu migranti, to su nasilnici. Poslušajte ORBANA!


banezi

30.08.2019. 13:24

Na brod pa nazad za Siriju nek brani svoju kucu,a ne ovde da se sili.



Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na [email protected]