
Printscreen Youtube / EX YU ARHIV
BIO JE NAJLEPŠI MOMAK U BEOGRADU, OTPEVAO JE HIT KOJI SVI ZNAMO, A ZAVEO JE JELENU TINSKU! Evo kako sada izgleda /VIDEO/
Goran Milošević je nekadašnji pevač grupe Generacija 5, rođeni brat Slađane Miloševič i velika ljubav Jelene Tinske
Goran Milošević je tih 80-tih važio za najlepšeg momka u Beogradu. Vozio je motor, bio je pevač grupe Generacija 5 i za njim su, malo je reći, ludele devojke.
CEO SVET JE BIO OČARAN NJENOM LEPOTOM! Krasila je NASLOVNE STRANE, svi su UZDISALI za njom, a danas je NEPREPOZNATLJIVA /FOTO/

PET VELIKIH ISTINA O IMUNOM SISTEMU! Ovo moramo svi da ZAPAMTIMO


Njegovo srce je tada zarobila jedna od najlepših žena u Beogradu - Jelena Tinska. Iako je bila starija od njega skoro deset godina i imala dvoje dece, njihovoj ljubavi ništa nije moglo da stane na put, a o tome smo više pisali ovde. O Goranu se nakon izlaska iz grupe Generacija 5 gubi svaki trag.
KOREN OVE BILJKE JE NEVEROVATNO ZDRAV! Štiti od raka, bolesti bubrega i srca, ALI TO NIJE SVE

EVO KAKO DA VAŠA OMILJENA OBUĆA POSTANE VODOOTPORNA! Potreban vam je samo jedan SASTOJAK

Danas, Goran sa svojih 61. godinu i dalje piše pesme, peva i snima spotove.
Pratite nas na društvenim mrežama
PROČITAJTE JOŠ
-
MALO JE STARIJI OD MOG SINA! Folkerka ODLEPILA ZA KLINCEM, ŠOK - Zaljubila sam se, a užasno je MLAD!
informer.rs | Ponedeljak, 11. 01. 2021.
-
domacirecepti.net | Ponedeljak, 11. 01. 2021.