Prvo obraćanje Slavice Đukić Dejanović kao ministarke prosvete: Učinićemo sve da se tragedija nikada ne ponovi
Ministarka prosvete Slavica Đukić Dejanović izjavila je danas da je sa osećajem odgovornosti prihvatila predlog da bude ministar svesna da sve što bude činila, kako je rekla, iziskuje kompletnu saradnju institucija i pojedinaca da se tragedija koja je bila u OŠ “Vladislav Ribnikar” više nikada ne ponovi.
1690297020
1690297020