A
PRIMERA: Barsi dovoljno 10 minuta, poraz Bilbaa
Mučila se Barselona poluvreme protiv Levantea, a onda su Katalonci za deset minuta presudili gostima - 4:1
informer.rs 20. 09. 2015. 22:33
0
ap photo

Levante je odolevao tokom prvih 45 minuta utakmice, ali je nakon odmora usledila goleada koju je otvorio Bartra u 50. minutu, nastavili su seriju Nejmara u 56. i Mesija u 60. i 90. minutu. Jedini pogodak za goste delo je  Kasedeus u 66. minutu.

Nije na odmet dodati da je Mesi u 76. minuti promašio penal, ali se iskupio u finišu meča drugim pogotkom na utakmici. Barsa nakon četiri kola ima maksimalan učinak od četiri pobede i 12 bodova.

Viljareal je slavio kod kuće protiv Bilbaa sa 3:1. Bruno je sa penala doneo prednost na poluvremenu u 43. minutu, a u nastavku su Mario i Baptistao povećali na 3:0. U poslednjem minutu Aduriz je  ublažio poraz.

Hihon je u La Korunji slavio sa 3:2, a golovi su pali u prvom poluvremenu. Sanabrija je u 4. i 8. minutu doneo 2:0 gostima, Huanfran i Alberto su izjednačili do 28. minuta, a konačan rezultat postavio je Menendes u 34. minutu utakmice.