Autor: Beta

08.03.2021

23:29

IZ DVOJKE U KECA! Zna se da je 2:0 najopasniji rezultat /VIDEO/

Fudbaleri Betisa pobedili su večeras na svom terenu u Sevilji posle preokreta Alaves sa 3:2, u utakmici 26. kola španskog prvenstva

Alaves je poveo u 12. minutu kada je strelac bio Hoselu, a prednost je udvostručio Edgar Mendes u 24. minutu. Betis je smanjio zaostatak u 61. minutu golom Borhe Iglesijasa iz jedanaesterca, a izjednačio je Hoakin u 81. minutu.

Pobedu Betisu doneo je Iglesijas, svojim drugim golom na utakmici u 88. minutu.

Betis je ostvario četvrtu uzastopnu pobedu, ukupno 13. u ligi i šesti je na tabeli sa 42 boda.

Alaves je posle 14. poraza pretposlednji sa 22 boda i ima dva boda manje, ali i utakmicu više od Elčea, koji je na 17. mestu prvi iznad zone ispadanja.