21.03.2021

17:44

HERTA POBEGLA IZ OPASNE ZONE! Ubedljiv poraz Bajera u Berlinu /VIDEO/

Berlinska Herta priredila je veliko iznenađenje u 26. kolu Bundeslige, pošto je sa 3:0 pobedila Bajer Leverkuzen

Herta je pre ove utakmice bila pretposlednja na tabeli nemačkog šampionata, ali se sa tri boda popela na 14. poziciju, dok je Bajer ostao četvrti.

Pitanje pobednika na Olimpijskom stadionu u Berlinu je bilo rešeno već u prvom poluvremenu, pošto je Herta sva tri gola dala u tom delu igre.

"Farmaceute" je već u četvrtom minutu načeo Dejovajsio Zefejk.

Prednost Herte je u 26. minutu duplirao Mateus Kunja, a konačan rezultat je sedam minuta kasnije postavio Džon Kordoba.

Herta je dala još jedan gol u 51. minutu, ali je taj pogodak Dodija Lukebakija poništen zbog igranja rukom.

Reprezentativac Srbije Nemanja Radonjić je odigrao poslednjih 17 minuta.