16.02.2023

23:01

NIJE BIO DOVOLJAN NI VLAHOVIĆEV GOL! Juventus odigrao nerešeno sa Nantom, GUDELJ PRECIZAN U GOLEADI SEVILJE!

Odigrane su četiri utakmice Lige Evrope u terminu od 21.00

Fudbaleri Juventusa odigrali su nerešno na domaćem terenu protiv Nanta rezultatom 1:1.

"Stara dama" je do prednosti došla već u 13. minutu kada je precizan bio naš reprezentativac Dušan Vlahović.

Iako je Juventus po statistici bio dosta dominantniji tim, Nant je stigao do izjednačenja golom Blasa u 60. minutu.

Naš as Dušan Vlahović odigrao ceo meč u dresu tima iz Torina, dok je Filip Kostić na teren ušao u 63. minut.

Sevilja je došla do dominatne pobede na domaćem terenu nad PSV-om rezultatom 3:0 i tako su zakoračili ka sledećoj rundi.

Prvi gol na meču postigao je En Nesiri u 45 minutu, dok je prednost Sevilje duplirao Okampos u 50. minutu.

Konačan rezultat na meču  postavio reprezentativac Srbije Nemanja Gudelj u 55. minutu meča.

Zanimljivu utakmicu odigrali su Bajer Leverkuzen i Monako, a do trijumfa je stigao gostujući tim (3:2)

Monako je poveo autogolom Hradeckog u 9. minutu. Zatim su usledili glovoi Dijabija (48) i Virca (59) za preokret "aspirindžija, dok je izjednačenje "kneževima" doneo Diata u 77. minutu.

Za pobedu Monaka precizan je bio Disasi u drugom minutu sudijske nadoknade.

Sporting i Midtjiland odigrali su nerešeno 1:1. Danski tim je poveo golom Ešoura (77), dok je Sporting došao do izjednačenja golom Koateša.