20.04.2019.

18:55 >> 18:51

(VIDEO) IZNENAĐENJE NA BANOVOM BRDU! Čukarički naneo Zvezdi prvi poraz posle godinu i po dana!

Kakav meč na Banovom Brdu! Pravi fudbalski spektakl i čak pet golova uz veliki preokret domaćeg tima. Crveno-beli došli su po novu pobedu kako bi u odličnom raspoloženju dočekali večiti derbi (25. april) protiv Partizana, ali se nisu nadali ovakvom scenariju.

NOVI POTPIS NA "MARAKANI"! Vezista stavio paraf i obradovao sve "zvezdaše"!

Četa Sima Krunića nanela je prvi poraz crveno-belima ove sezone. Zvezda nije gubila još od 1. oktobra 2017. godine od gostovanja Napretku u Kruševcu, ali morala je serija da se negde završi.

Nije se uopšte činilo da domaći mogu da prirede senzaciju, naročito ne nakon 19. minuta igre, kada su crveno-beli vodili golovima Marka Marina i El fardu Bena. Ipak, odmah je usledio odgovor nakon toga.

Ognjen Mudrinski, nekadašnji napadač šampiona Srbije pogodio je glavom posle odličnog centaršuta u 22. minutu, a Luka Stojanović evrogolom doneo izjednačenje pred odlazak na odmor.

ODEŠ U ŠKOLU, A TAMO TE UMESTO UČITELJICE ČEKAJU FUDBALERI ZVEZDE! Marin i Milunović obradovali osnovce!

Napadala je Zvezda u nastavku, ali nije uspela da profitira. Činilo se će crveno-beli probiti bedem "brđana" kada je usledio šok. Mudrinski je ponovo bio strelac u 67. minutu postavivši konačan rezultat utakmice.

Nije u nastavku bilo mnogo prilika, Zvezda kao da nije imala rešenje za motivisanu ekipu Sima Krunića koja je došla do velike pobede u borbi za Evropu. Moraće Vladan Milojević da dobro spremi svoje momke pred okršaj sa Partizanom.

ČUKARIČKI - CRVENA ZVEZDA 3:2

Mudrinski u 22. i 67. i Stojanović u 40. minutu za Čukarički - Marin u 7. i Ben u 19. minutu za Crvenu zvezdu

Stadion: Čukarički, Sudija: Igor Stojiljković

Čukarički: Stevanović, Bogosavac, Puškarić, Šapić, Stevanović, Birmančević, Docić, Kovač (od 76. Kopitović), Luković, Stojanović, Mudrinski (od 71. Tedić).

Crvena zvezda: Borjan, Gobeljić, Savić, Milunović, Stojković, Čaušić, Jovančić, Ben (od 62. Simić), Marin, Ivanić, Vukanović (od 77. Jirka).

Tok meča:

KRAJ MEČA! Čukarički je pobedio Zvezdu sa 3:2 posle velikog preokreta!

88. minut - Velika prilika za Zvezdu, napravila se velika gužva u kaznenom domaćih, ali od svega samo korner.

87. minut - Pokušaj Marina iz slobodnog udarca ide daleko preko gola.

82. minut - Nikako crveno-beli ne uspevaju da naprave nešto više. Odlično kontrolišu meč fudbaleri Čukaričkog.

74. minut - Šutira Veljko Simić, ali nije morao da reaguje ovoga puta golman domaćih. Zvezda pokušava da što pre dođe do izjednačenja.

70. minut - Probao je Dušan Jovančić sa ivice kaznenog prostora, ali brani još jednom Stevanović.

67. minut - GOOOOOOL! MUDRINSKI ZA POTPUNI PREOKRET! Vodi Čukarički!

59. minut - Zvezda želi da što pre dođe do trećeg gola, ali je odlično postavljena odbrana domaćih. Šutirao je Goran Čaušić, ali je bio izblokiran.

52. minut - Pokušao je Ben da dovede goste u prednost, ali je slabo to bilo za Stevanovića.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA! Četiri gola za 45. minuta na Banovom brdu!

42. minut - Odlična prilika za Zvezdu, pokušao je Nemanja Milunović nakon kornera, ali je to izblokirao Kovač.

40. minut - GOOOOOOL! STOJANOVIĆ ZA IZJEDNAČENJE! Kakav šut mladog veziste Čukaričkog za poravnanje!

29. minut - Malo je nedostajalo da gosti dođu do novog pogotka. Ben je ostao kratak nakon centaršuta Marina.

22. minut - GOOOOOL! Čukarički odmah smanjuje, odlično je skočio Ognjen Mudrinski nakon centaršuta i pogodio gol Milana Borjana!

19. minut - GOOOOL! Siguran sa bele tačke El fardu Ben za sada već sigurnih 0:2!

18. minut - PENAL ZA ZVEZDU! Srušen je Filip Stojković, gosti imaju priliku da dupliraju prednost.

12. minut - Kakva šansa za Čukarički i veliki promašaj Ognjena Mudrinskog.

7. minut - GOOOOOOL! Vodi Zvezda, Marko Marin strelac! Sjajno je prošao Aleksa Vukanović i dodao do odličnog veziste kome nije bilo teško da pogodi!

2. minut - Prva prilika za domaće. Pokušao je nekadašnji igrač Crvene zvezde Luka Luković, ali lopta ide pored gola.

1. minut - Utakmica je upravo počela.

16.50 - Među rezervama crveno-belih: Popović, Gajić, Vulić, Pavkov, Babić, Simić i Jirka. Milana Rodića ni u protokolu.

16.40 - Među rezervama, kad je Čuka u pitanju: golman Nemanja Belić, pa najbolji mladi igrač jesenjeg dela sezone u Superligi Slobodan Tedić, onda i Šarić, Kopitović, Kajević i Veličković.

16.25 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen utakmici drugog kola plej-ofa Superlige Srbije između Čukaričkog i Crvene zvezde. Šampion Srbije ima priliku da pobedom najavi večiti derbi sa Partizanom, dok "brđani" na svom terenu žele da ostanu u trci za Evropom. Pratite uz informer.rs uživo dešavanja sa Banovog Brda.