23.09.2021.

08:44

BOMBA ZVEZDINOG KLINCA SA 20 METARA! O ovome bruji Srbija! /VIDEO/

Mladi Petar Stanić je sve oduševio u večitom derbiju (1:1), a Nikola Stanković, fudbaler Crvene zvezde na pozajmici u Grafičaru, postigao je golčinu sa 20 metara na gostovanju Inđiji u sredu popodne!

U 23. minutu, Mituljikić, takođe Zvezdin klinac, odlično je ostavio Stankoviću loptu na oko 20-ak metara od gola, a on iz prve poslao loptu u rašlje golmana.

Stanković je ponikao na Marakani i sjajnim ranijim partijama u Grafičaru nagrađen je odlaskom na pripreme Zvezde i produžetkom ugovora do 2025. godine.

Pogodak možete da pogledate od 1.30.

Grafičara je imao prednost od 2:0, ali je Inđija uzvratila golovima Milosavljeva, Stojanovića i Žakule i preokrenula rezultat.  Na kraju je domaćin slavio sa čak 5:3, posle golova Desančića i Nedeljkovića u uvodnih 10 minuta nastavka.

Inđija je ovom pobedom zasela na tron Prve lige Srbije sa 19 bodoba iz osam kola, dva više od Mačve i novosadske Mladosti.

Što se tiče Grafičara, Zvezdina filijala je pretposlednja sa samo četiri osvojena boda.