03.10.2021.

23:50

ZVEZDO, OPREZ! Midtjiland REŠETA, RASPUCAO se i Ludogorec! Braga kiksnula u finišu

Crvena zvezda je na svom terenu sa 3:1 pobedila Metalac golovima Filipa Falka, Mirka Ivanića i Gelora Kange iz penala, a jedini strelac za tim iz Gornjeg Milanovca bio je Filip Stuparević.

Narendi Zvezdin rival, ekipa Midtjilanda je sa ubedljivih 4:0 kod kuće savladala Orhus.

Interesantno je da je pobednički tim sve golove dao u prvih pola sata, a izrazito raspoložen je bio Žunior Brumado koji je dao het-trik.

On je mrežu gostiju tresao u trećem, 18. i 30. minutu, a u strelce se upisao i Paulinjo koji je u 26. minutu postigao gol.

Ludogorec je u gostima sa 4:2 bio bolji od Levskog.

Tim iz Sofije je poveo preko Borislava Coneva, a do poluvremena je izjednačenje Zvezdinom rivalu doneo Dominik Jankov.

Pjeros Sotiriu je na samom startu drugog dela preokrenuo rezultat, ali ga je u 81. minutu iz penala poravnao Conev drugim golom na meču.

Ipak, četiri minuta kasnije je novo vođstvo Ludogorecu doneo Elvis Manu, a konačan rezultat je minut pre kraja postavio Bernard Tekpetej.

Na kraju, pobedu nije ostvarila samo ekipa Brage koja je na domaćem terenu remizirala sa Boavistom 2:2.

Prvi gol na meču postigao je centarfor Boaviste Petar Musa u 12. minutu, ali je Juri Madeiros doneo izjednačenje Bragi u 25.

Rikardo Horta je u sedmom minutu drugog poluvremena doneo preokret domaćem sastavu, ali je bod gostima iščupao Jusufa Ndžaj minut pre kraja meča.