25.05.2024.

21:46

Ludnica! Dika predao trofej Dragoviću, igrači i navijači Zvezde u transu! (VIDEO)

Crvena zvezda je novi stari-šampion! 35. put gigant sa "Marakane " došao je do pehara u nacionalnom prvenstvu, a nova šampionska zvezdica" overena je pobedom protiv Čukaričkog 4:1.

Gosti sa Banovog brda poveli su golom Viktora Rogana u 17. minutu, a preokret je sa dva pogotka, u 32. i 55. minutu doneo Piter Olanjinka. Do kraja su pogađali Naser Điga u 79. i Žan-Filip Kraso u 90. minutu.

Emotivno je bilo i prilikom dodele priznanja. Svemu je prethodilo uručenje medalja i plaketa, da bi kulminacija večeri bila uručenje šampionskog pehara.

Stevan Dika Stojanović, aktuelni direktor reprezentacije, uručio je trofej kapitenu Aleksandru Dragoviću, prvi su prišli Milunović i golman Popović, a onda je usledilo neopisivo slavlje.

Pehar u ime Superlige uručio je generalni sekretar Darko Ramovš.