02.03.2019.

20:27

(VIDEO) GRUJA POGODIO, SRBI PAKOVALI! Preokreti Herte i Ajntrahta za nastavak evropskog sna, blamaža Nastasića! Levandovski stigao Jovića!

Ajntraht je poveo golom Ante Rebića u 20. minutu, na dodavanje Filipa Kostića, a izjednačio je Žoelinton u 43. Hofenhajm je poveo u 60. minutu preko Ishaka Belfodila, a izjednačio je Sebastijan Ale u 89. minutu. Pobedu Ajntrahtu doneo je Gonsalu Pasiensija u šestom minutu nadoknade vremena.

Fudbaleri Lajpciga pobedili su na gostovanju Nirnberg sa 1:0 i popeli se na treće mesto na tabeli. Jedini gol postigao je Lukas Klosterman u 40. minutu. Pre toga domaći su mogli da povedu u 10. minutu, ali je Hano Berens promašio penal. Lajpcig je nastavio niz dobrih rezultata i treći je na tabeli sa 45 bodova. Nirnberg je pretrpeo 15. poraz i poslednji je na tabeli sa 13 bodova.

Bajer je u Leverkuzenu pobedio Frajburg sa 2:0, golovima Aranguisa u četvrtom i Leona Bejlija u 73. minutu.

Fudbaleri Ajntrahta

Grujiću očigledno baš prija Berlin. Vezisti je postigao treći pogodak ove sezone u dresu Herte, a pored toga ima i četiri asistencije.

Poveo je Majnc autogolom Niklasa Starka u 47. minutu, ali se prvo Grujić pobrinuo da poravna rezultat (50. minut), a onda se mladi defanzivac iskupio za grešku i doneo potpuni preokret pola sata pre kraja meča.

Debakl je doživeo naš Matija Nastasić u dresu Šalkea koji je poražen na svom terenu od Fortune iz Dizedorfa sa neverovatnih 4:0.

U poslednjem meču dana Bajern iz Minhena deklasirao je Borusiju Mehengladbah sa 5:1. Dva gola na meču postigao je Robert Levandovski i tako stigao Luku Jovića na listi strelaca. Sada obojica imaju po 15 pogodaka.

Ako ovako nastavi, Marko nije daleko od povratka u Liverpul.