20.07.2019.

17:31

SEZONA NIJE NI POČELA, A SITI VEĆ OSTAO BEZ PRVOG TROFEJA! Vulverhempton osvojio "Premijer ligu"!

Pep Gvardiola je izveo jak sastav sa Saneom, De Brujneom, Rodrigom. "Građani" su imali inicijativu, ali je odbrana Vulvsa bila na odlična na današnjoj utakmici.

DŽAK PARA ZA HEROJA! Salahu će cela Premijer liga gledati u leđa!

Trener iz Katalonije će imati šta da kaže svom ponajbolje igraču prošle sezone Rahimu Sterlingu koji je promašio penal u 21. minutu.

U drugom poluvremenu je viđeno sijaset promena na obe strane, ali do kraja utakmice nismo videli golove. Produžeci takođe nisu bili bolje sreće, te su premijerligaši stupili na izvođenje penala.

I Koadi i Gundogan su promašili na početku serije, da bi im se uskoro pridružio i David Silva. U trećoj seriji smo imali 1:1 pošto je za "Vukove" neprecizan bio Kilman da bi promašajem mladog igrača "Građana" Nmčea, trofej azijske Premijer lige pripao timu Nuno Esprita Santa.