05.09.2020.

21:55

VRATIO SE PRAVI JOVETIĆ! Crnogorci preko bivšeg napadača Partizana do pobede na Kipru!

Nakon što "sokolovi" nisu uspeli da probiju defanzivni bedem Kiprana u prvih 45 minuta, na startu drugog dela Jovetić menja Fatosa Bećiraja.

(VIDEO) LUDA UTAKMICA U REJKJAVIKU! Srpski sudija svirao dva penala u 90. i 93. minutu, vadio crvene kartone, poništio gol...

Samo 15 minuta kasnije Crnogorci stižu do prednosti, nakon sjajne timske akcije i fantastične povratne lopte Raspopovića za Jovetića u kaznenom prostoru.

Već 13 minuta posle bilo je 0:2. Posle serije izgubljenih lopti oba tima na sredini terena, Crnogorci su napali po levoj strani.

Jovetić je dobio loptu iskosa ispred kaznenog prostora, poslao je dijagonalu koja pogađa jednog igrača Kipra u glavu i vara golmana domaćina.