13.10.2021.

07:39

Skandal u Tirani! Albanski huligani vređali Srbiju! Da li će UEFA konačno reagovati? /VIDEO/

Huligani su prekinuli utakmicu protiv Poljske nakon gola koji su primili u 77. minutu, letele su uglavnom flaše, upaljači...

To nije sve, jer su istakli i pogrdni transparent protvi Srbije na kom je pisalo "FCK SRB", u prevodu "J..i  Srbiju".

Bio je to jasan udar na Srbiju iako te večeri nismo mi igrali sa njima, nego u Beogradu protiv Azerbejdžana (3:1). Videćemo da li će UEFA konačno reagovati.

To bez sumnje ima veze sa nedavnim dešavanjima, kada je Đerdan šaćiri obukao jaknu sa amblemom terorističe organizacije tzv. OVK,FSS je poslao pismo FIFA i traži da se reprezentativac Švajcarske, poreklom Albanac, odstrani iz fudbala.

Što se tiče divljanja navijača, meč protiv Poljske je prekidu na pola sata. Igrači su se povukli u svlačionicu, ali je utakmica ipak nastavljena.

Domaći huligani su goste gađali flašama i drugim tvrdim predmetima. Napravilo su uvretiru pred početak utakmice i najavili haos. Prvo zviždali himni Poljske, a desetak minuta pre gola gađali su Pjotra Zelinskog koji se spremao da izvede korner, pa je sudija i tada prekidao meč sve dok se nisu stekli uslovi da se izvede udarac.