22:37

SPEKTAKULARNI IBRAKADABRA! Zlatan BOMBOM načeo ĐENOVU, MILAN JE PREGAZIO! Sasuol šokirao u finišu protiv Napolija! /VIDEO/

Kakav je majstor Zlatan Ibrahimović! Dobro, znali smo to, ali ovaj čovek ne prestaje da oduševljava fudbalsku javnost!

Fenomenalan gol postigao je u 10. minutu iz slobodnog udarca! Uživajte:

Dva gola je u 45+2 i 61. minutu postigao Mesias i stavio tačku na ubedljivo pobedu Milana!

Neshvatljivo je Napoli ispustio tri boda u samom finišu meča protiv Sasuola! Vodili su gosti do 89. minuta, a onda je domaćin brzinski postigao dva gola i slavio 3:2! Ruiz jedoveo u vođstvo Napoli u 51. minutu meča, a povisio je Mertens u 60. minutu! Činilo se da će pola sata pre kraja to biti rutinska pobeda, ali nisu tako mislili igrači Sasuola!

Skamaka je u 72. minutu smanjio prednost, da bi Ferari u 89. doneo veliku radost navijačima!

A onda je u 90+3 minutu Sasuolo povisio na 3:2 preko Defrela, ali je gledanjem VAR snimka ipak odlučeno da nije bio regularan gol! Na kraju 2:2!