18.04.2022.

12:31

KAO S MARSA DA JE PAO! U svlačionici delirijum, a Bejlova reakcija je hit! (VIDEO)

Madriđani su tako došli nadomak titule šampiona Španije. Sevilja je nakon prvog poluvremena vodila 2:0 golovima Rakitića u 21. i Lamele u 25. minutu, ali je usledio horor za domaćine u drugom delu.

Real preko Rodriga u 50. i Naća u 82. poravnao rezultat, a onda je u drugom minutu sudijske nadoknade Benzema doneo Realu tri boda.

Usledio je delirijum u svlačionici madridskog kluba posle utakmice. Video slavlja završio je na klupskim društvenim mrežama, a fanovi su odmah primetili ponašanje otpisanog Gareta Bajla.

Velšanin se nije radovao sa saigračima koji su skakali od sreće. Samo je stao i posmatrao šta se dešava nakon što mu trener Karlo Anćeloti  ponovno nije dao priliku da zaigra.

Bejlova reakcija odmah je postala viralna među navijačima. On će na kraju sezone napustiti Real Madrid nakon devet godina. Ove sezone ima sedam nastupa i jedan gol u svim takmičenjima, a odigrao je 290 minuta.