11.06.2022.

23:18

KOMŠIJE PODELILE PO BOD! Remi Bosne i Hercegovine i Crne Gore!

U meču grupe B3 reprezentacija Crne Gore i Bosne i Hercegovine odigrale su nerešeno rezultatom 1:1.

Bosna i Hercegovina je bila dosta dominantnija od samog starta meča, a njih je  u prednost doveo Luka Menalo u 63. minutu meča.

Spas za Crnu Goru doneo je igrač Lacija Adam Marušić koji je bio precizan na asistenciju Nikole Krstovića u 77. minutu .

U meču iste grupe selekcija Rumunije je na domaćem terenu pobedila Finsku rezultatom 1:0.

Već uu 14. minut Rumija je imala penal, ali Gerogi Puškaš nije uspeo da pogodi. Isti igrač obradovao je domaće igrače u 30. minutu kada je sjajno asistirao Nikosoru Banku koji postigao pobedonosni gol.

U meč grupe C1 Turska je na gostujućem terenu savladala Luksemburg rezultatom 2:0.

Golove za Tursku postigli su Hakan Čakanahoghlu u 37. minutu sa bele tačke i Serdar Dursun u 76. minutu.