14.07.2022.

15:32

NIGERIJAC JE ZVER! Špic koga juri Zvezda je PRVI STRELAC Lige konferencija! Pogledajte samo KAKO REŠETA (VIDEO)

Fudbaler Genka, na pozajmici u Fejenordu, u obe utakmice osmine finala Lige konferencija postigao je po gol Partizanu i sasvim sigurno bio bi ogromno pojačanje za crveno-bele

U Beogradu je u pobedi 5:2 nad crno-belima postigao gol u 51. minutu i u tom trenutku izjednačio rezultat (2:2), a onda je u revanšu ekipa iz Roterdama povela 1:0 u 45. minutu. Na kraju je bilo 3:1 za holandsku ekipu.

Treba istaći da mu je u Beogradu i poništen gol u 39. minutu.

Nigerijac je tokom karijere uz Gent i Fejenord, nastupao još i za Utreht, Herakles, NAC Bredu i belgijski Lokeren, a prošle sezone je sa 10 golova bio najbolji strelac Lige konferencije i tako se našao u idealnom najmlađeg takmičenja pod okriljem UEFA.

Nigerijski reprezentativac je u rešetao mreže u tom takmičenju i najzaslužniji je što je klub iz Roterdama došao do finala sa Romom.