Golovi: Mitrović (9,74), Tadić (77)- Jovetić (36)

Žuti kartoni: Nemanja Gudelj (49)-  Savić (75), Jovović (88), Tomašević (89)

Sudija: Simon Martinjak

Srbija : V. Milinković-Savić, Milenković, Veljković, Pavlović, Živković(Od 90 Babić), Gudelj(Od 68. Mladenović), Lukić(Od 80 Samardžić), Mladenović(Od 46. Kostić),Tadić, Ilić(Od 46 S. Milinković-Savić),Mitrović.

Crna Gora: Mijatović, Tuci(Od 85 Mugoša), Savić, Tomašević,Marušić, Janković(Od 85 Osmajić), Kuč(Od 85 Raičkovi), Camaj(Od 72. Jovović), Vukčević, Jovetić, Krstović.

KRAJ UTAKMICE

85. minut - Gledamo mirniji period meča.

78. minut - Nervozni Crnogorci počeli su da lome stolice na tribinama, došlo je do sukoba sa našim navijačima, ipak nije bilo fizičkog obračuna

77. minut - Mitrović je došao do lopte, asistirao je potom Tadiću, koji je iz daljine poslao neodbranjivu loptu u ugao

74. minut - KONAČNO! Tadić je proigrao Aleksandra Mitrovića koji se sjajno snašao i ubacio loptu u gol

72. minut - Centaršut Lukić za Tadić, on je igrao glavom, ali preko gola

68. minut - Pokušao je Dušan Tadić, ipak bio nije bio precizan

64. minut - Propustio Sergej loptu Kostiću, nije dobro šutirao naš as, ipak lopta mu se odbila, ponovo je pokušao, a onda je odlično odbranio Mijatović

59. minut - Veoma opasna situacija po gol Srbije. Camaj je uputio snažan šut van šesnaesterca, ali dobro se snašao Vanja Milinković Savić i izbio je loptu u korner

57. minut - Dobio je MItrović udarac u međunožje od Stefana Savića, ipak nema prekršaja, samo korner za Srbiju.

56. minut - Pokušavaju uporno naši reprezentativci, ali bezuspeha.

49. minut - Zbog starta nad Markom Jankovićem, naš rerezentativac Nemanja Gudelj je dobio žuti karton

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45+2 -  Ponovo kontra Crne Gore, pao je Pavlović, imali su gosti dobru šansu, ali dobra reakcija naših defanzivaca

43. minut - Boksovao je loptu Vanja Milinković-Savić, lopta je završila kod reprezentativaca Crne Gore, ipak nisu uspeli da iskoriste priliku

36. minut - Iskoristili su grešku posle našeg centaršuta reprezentativci Crne Gore,  povukli su kontru, lopta je došla Jovetića koji je matirao Milinkovića-Savića

30. minut - Umesto povređenog Vukčevića na teren je ušao Radunović

29. minut - Neće moći da nastavi meč Vukćević, još nije poznato ko će ga zameniti, ali jasno da on ne može da nastavi meč

26. minut - Lopta je došla do Živkovića, imao je naš igrač dosta prostora, ipak lopta je otišla pored gola

23. minut - Greška odbrane Srbije, iskoristio je to Nikola Krstović, ipak nije imao dobru reakciju i na sreću Srbije to je prošlo bez pogotka

16. minut - Preti i Crna Gora.  Jovetić je glavom spustio loptu Krstoviću, zatim je on ubacio u šesnaesterac, ali bez uspeha

12. minut - Ponovo je zapretio Aleksandar Mitrović, ali sada brani Mijatović

9. minut - GOOOOOOL! Odlično se snašao naš as po desnom boku, prevario je protivničke igrače, a zatim i golmana Mijatovića

6. minut - Uporni su reprezentativci Crne Gore, nakon njihovog napada, Veljković je glavom izbacio loptu i doneo prvi korner gostima

3. minut - Srbija odmah zapretila! Povukao je loptu po desnom boku Dušan Tadić, zatim je asistirao Filipu Mladenović koji je uputio centaršut Mitroviću, ipak nije baš najbolje Mitrović loptu udario glavom.

1.minut - Utakmica je počela

20.39 - Nema previše navijača Crne Gore

20.15 - Predsednik fudbalskog saveza Srbije, Dragan Džajić je stigao na "Marakanu".

20.05 - Fudbaler Crne Gore se zagrevaju pred meč

20.00-  Potpredsnici Branislav Nedimović i Sandra Sremčević su stigli na stadion, a tu je i generalni sekretar Jovan Šurbatović

19.55 - Ovako izgleda atmosdera na Marakani 50 minuta pred početak duela

19.40 - Trener OFK Beograda Simo Krunić na utakmicu je došao sa sinom

19.37 - Promešao je karte Dragan Stojković Piksi. Ovo je njegov sastav: V. Milinković-Savić – Milenković, Veljković, Pavlović – Živković, Gudelj, Lukić, Mladenović – Tadić, Ilić – Mitrović. Mnoge je iznenadilo što Sergej Milinković Savić nije starter,  a ponovo u prvoj postavi nije ni Filip Kostić

19.35 - Nema gužve ispred stadiona, nešto više od sat vremena pre početka duela sa Crno Gorom.