31.08.2020.

07:19

(VIDEO) BRUTALNO REŠETANJE! Marej strpao Juti 50 poena, Jokić ga pratio sa 22, Denver izborio sedmi meč!

Košarkaši Denver Nagetsa pobedili Jutu Džez u šestom meču sa 119:107 i izjednačili rezultat u seriji na 3:3.

Briljirao je Džamal Marej koji je zatrpao koš Jute, ubacio je 50 poena.

(VIDEO/FOTO) TOTALNI KOLAPS! Jokić i društvo pred ISPADANJEM, Srbin ubacio 29, Marej 50, ali NI TO NE POMAŽE!

(VIDEO) JOKIĆ GA LAKTOM NOKAUTIRAO, a onda je usledila BRUTALNA OSVETA! Au kako je zalepio Nikolu!

Košarkaši Jute furiozno su otvorili prvu četvrtinu, odbrana Denvera nije imala rešenje, ali je zahvaljujući Džamalu Mareju uspeo da se vrati. Brzo je ekipa Majka Melouna preuzela vođstvo. Potom se razigrao i Nikola Jokić i Nagetsi su do kraja poluvremena održali prednost.

Tokom treće četvrtine usledila je žestoka borba, igralo se koš za koš. Ipak, Nagetsi su pred poslednju četvrtinu imali devet poena više.

U četvrtoj deonici usledio je pravi spektakl. Džamal Marej i Donovan Mičel postizali su neverovatne koševe, a na kraju je kao pobednik izašao Kanađanin. Marej je pogađa velike šuteve i na kraju je došao do 50 poena! Odbrana Jute nije imala rešenje za njega, a pored 50 poena imao pet skokova i šest asistencija, a iz igre je šutirao 17/24! Pored Jokića koji je imao 22 poena, četiri skoka i devet dodavanja,Grent je dodao 18 poena, a Krejg  osam.

U poraženom sastavu Donovan Mičel je postigao 44 poena, Gober je imao 11 poena i 11 sokova, a Konli 21 poen uz šest asistencija.

Sedma utakmica trebalo bi da se igra u noći između utorka na sredu.