04.10.2021.

07:10

OVO VAM JE SIGURNO PROMAKLO! Igrali su Napredak i Partizan, a u krupnom kadru izvajana zadnjica /VIDEO/

U Kruševcu su fudbaleri Partizana sa 1:0 pobedili Napredak, ali onaj ko je primetio detalj iz 68. minuta u TV prenosu sigurno ne razmišlja o rezultatu.

Naime, kamerman "TV Arena sport" je u jednom momentu zumirao devojku na tribinama, što i nije neobično.

Ipak, neobično je to što je on zumirao njenu zadnju stranu, a fokusirao se na guzu.

Ubrzo je promenjen kadar, ali nema sumnje da je mnogima izmamio osmeh na lice.

Inače, jedini gol na meču je u 12. minutu iz ponovljenog penala postigao Rikardo Gomeš.

Partizan na reprezentativnu pauzu odlazi sa pet poena više u odnosu na drugoplasiranu Crvenu zvezdu, dok je Napredak peti i sa tri vezana poraza nema sumnje da će Kruševljanima prijati odmor.