05.10.2024.

19:41

VAR poništio evrogol Zubairua! Partizan se muči sa Tekstilcem (VIDEO)

Povratnički debi Sava Miloševića na klupi Partizana protiče u znaku Ibrahima Zubairua. Brzonogi ofanzivac crno-belih mnogo puta je ove sezone nagovestio svoj raskošan potencijal, a promena trenera očigledno mu je prijala budući da je 45 minuta protiv Tekstilca njegovo najbolje izdanje od dolaska u Humsku.

Zubairu je bio strelac vodećeg gola za Partizan. Tekstilac je vrlo brzo izjednačio iz penala, a onda je momak iz Gane na spektakularan način pocepao mrežu rivala. Sevnula je kontra crno-belih, Zubairu je "zalomio" u sredinu i pogodio rašlje suprotnog ugla.

Slavili su izabranici Sava Miloševića nesluteći da je Zubairuov gol na proveri zbog potencijalnog ofsajda. VAR je nekoliko minuta pregledao snimak i na kraju zaključio da se ofanzivac našao u nedozvoljenoj poziciji prilikom prijema lopte te se na odmor otišlo rezultatom 1:1.