12.10.2024.

23:40

Vučić bio "najvatreniji" navijač u Leskovcu! Predsednik srećan i ponosan: Slavio pobedu "orlova" protiv Švajcarske (FOTO, VIDEO)

On je celim tokom meča pružao podršku fudbalerima Srbije. Bio je jedan od najvatrenijih navijača na stadionu u Leskovcu.

Predsednik Vučić je na kraju slavio trijumf izabranika selektora Dragana Stojkovića Piksija, koji su pobedili rezultatom 2:0.

On im je takođe putem Instagrama uputio čestitku. Više o tome pročitajte OVDE.

Vučić nije krio sreću ni oduševljenje, kao ni ponos zbog uspeha "orlova" u duelu sa izuzetno jakim protivnikom.

On je utakmicu gledao u društvu Milorada Dodika, predsednika Republike Srpske, Ivice Dačića, ministra unutrašnjih poslova, Milice Đurđević-Stamenkovski, ministarke za brigu o porodici, Branka Radujka, generalnog sekretara FSS-a, Ivice Tončeva, prvog čoveka niškog Radničkog...

Podsetimo, fudbaleri Srbije savladali su Švajcarsku rezultatom 2:0 u utakmici 3. kola Lige nacija.

Prvo je Elvedi postigao autogol u nadoknadi prvog poluvremena, a konačan rezultat postavio je Aleksandar Mitrović majstorijom u 61. minutu.