Misteriozni nestanak na Suvoj planini! Od tog dana već 11 meseci Milana nema, a majka i otac isključuju samo ovu mogućnost
Podeli vest
Farmaceut iz Niša Milan Đorđević (42) nestao je pre tačno 11 meseci na izletištu Bojanine vode na Suvoj planini, a njegova porodica do sada nije dobila ni jednu jedinu informaciju šta se sanjim dogodilo.
Milan Đorđević (42), farmaceut iz Niša nestao je na današnji dan pre 10 meseci na izletištu Bojanine vode na Suvoj planini, a do današnjeg dana njegova porodica o njemu nije dobila nikakvu informaciju i apeluju na ljude koji su možda videli Milana ili znaju nešto o njemu da im se jave.
Milan Đorđević, farmaceut iz Niša, nestao je 10. juna prošle godine na izletištu Bojanine vode na Suvoj planini, a njegova sudbina i dalje ostaje nepoznata.
03.03.2025
06:00
Milanovi roditelji Marica i Siniša ne gube nadu da je njihov sin živ i jedino što žele da je da to čuju, da je dobro, bilo gde da se nalazi.
- Mog sina nema kao da je u zemlju propao, a kako može da propadne u zemlju čovek koji je visok dva metra i težak skoro 100 kilograma? Šta mu se desilo ne znam, samo se nadam da je živ. Ne znamo gde da idemo da tražimo. Tražili bi ga, ali ne znamo gde. Mnogo je strašno i svaki dan je sve strašniji, svaki dan nam nam je sve teži i teži - kazala je Marica za naš portal.
Marica kaže da da po čitav dan razmišlja samo o tome šta se dogodilo tog 10. juna na Suvoj planini i ubeđena je da njen sin nije tamo, već da ga je neko silom otuda odvezao u nepoznatom pravcu ili je otišao sam.
Prošlo je osam meseci otkad je nestao Milan Đorđević, farmaceut iz Niša. Ostavio je zabrinutu porodicu, roditelje, ženu sa dvoje dečice... Sin mu je proslavio osmi rođendan, prvi put bez tate....
Misterija vezana za nestanak farmaceuta Milana Đorđevića (41) iz Niša traje punih osam meseci. On je tog kobnog dana, službenim automobilom otišao s posla, vozilo je nađeno na Bojaninim vodama u blizini Niša, ali od njega ni traga ni glasa. Roditelji sumnjaju da je jotet
02.02.2025
13:00
- To što se dogodilo sa Milanom dogodilo se na parkingu na Bojaninim vodama, nigde na drugom mestu. On je tamo došao, parkirao se i sigurno je stigao ranije, pre 12 sati, kada je imao vremena da kolima ode do osmatračnice i ponovo se vrati na parking. Na točkovima njegovog službenog automobila zadržala se crvena zemlja, a upravo je takva zemlja na putu koji vodi do osmatračnice. Tu je stao i tu se sve odigralo. Neko drugi ga je silom ili dobrovoljno spustio drugim vozilom sa planine. Psi tragači koji su dovedeni na planinu samo su se tu po parkingu vrteli, nisu hteli nigde sa tog mesta da odu - rekla je ranije Marica.
Dodala je da veruje da je Milan tamo trebalo da se nađe sa nekim u 12 sati, jer zašto bi otišao na planinu u radno vreme, u salonskim cipelama, košulji i pantalonama.
- Sasvim je sigurno da Milan nije slutio da će mu se nešto loše dogoditi na Bojaninim vodama. Na snimku sa nadzorne kamere postavljene u selu kroz koje je prošao na putu ka izletištu vidi se da je ležerno prebacio levu ruku preko otvorenog prozora automobila. Tako sigurno ne bi vozio neko ko je uplašen za svoju bezbednost - istakla je Marica.
- To ne možemo nikako da prihvatimo. Da u telefonima nisu našli ni jedan sumnjiv poziv. Kada su nam ih posle pet nedelja vratili stariji sin i ja uspeli smo da "otključamo" privatni telefon. Videli smo da su pojedini dani prazni, da su izbrisani svi pozivi i sve poruke. Takvih dana je puno, možda svaki drugi. Neverovatno nam je i da forenzičari nisu u kaseti automobila pronašli njegov ručni sat. Našli su u automobilu službeni i privatni telefon, laptop, tablet, kao i njegov novčanik u kome je bila i lična karta, ali ne i sat. Sat su pronašle Milanove kolege nakon što su automobil odvezen u Beograd, a odvezli su ga samo sat vremena nakon što je istraga završena. Sat je pronašla Milanova koleginica kada je tražila u kolima saobraćajnu dozvolu - istakla je Marica.
I ona i Siniša isključuju mogućnost da je njihov sin digao ruku na sebe, jer bi do sada neki njegov trag bio pronađen, a i ističu da Milan nije takav čovek da nešto loše sebi uradi. Siniša dodaje da su njegov stariji sin i on nebrojeno puta do sada bili na Bojaninim vodama ne bi li pronašli neki trag koji bi ih odveo do Milana.
- Od momenta kada je nestao bili smo 24 dana zaredom u potrazi na planini, a nakon toga smo odlazili na 10, 15 dana ili mesec dana. Nisu svi delovi planine pregledani pa smo sin i ja obilazili i te delove. Recimo ispod planinarskog doma je jedan potez koji je bio toliko urastao u žbunje i kupine da ni policija nije mogla da mu priđe. Kada je vegetacija opala pažljivo smo pregledali i taj deo. Ljudi koji na planini imaju smeštaj i iz sela kažu nam da se ptice grabljivice odmah sakupljaju i kruže ukoliko se na planini nađe uginula životinja. Za sve vreme dok je potraga trajala ni jedna ptica grabljivica tamo nije viđena - istakao je Siniša.
Foto: D.K.
Roditelji mladog farmaceuta minule zime dobili su obaveštenje Srpske pravoslavne crkve da se njihov sin ne nalazi ni jednom manastiru u Srbiji, Republici Srpskoj ili na Hilandaru, što je srušilo još jednu njihovu nadu.
Poslednji put javio se supruzi 10. juna 2024
Milan se poslednji put javio telefonom svojoj supruzi u ponedeljak, 10. juna prošle godine oko podneva. Rekao je da će se zadržati na poslu tako da neće stići da ode po ćerku u vrtić, ali da će stići da sina vodi na rođendan. Nakon toga se nikome nije javljao na telefon, zbog čega su njegov brat, otac i prijatelji započeli potragu i obavestili policiju.
Milanov službeni automobil pronađen je u toku večeri 10. juna na Bojaninim vodama, ali od tada do danas nije pronađeno ništa drugo što bi moglo da pomogne u razrešavanju misterioznog i do sada u Nišu nezapamćenog nestanka. Za Milana su svi imali samo reči hvale, u njegovoj biografiji nema ničega što bi moglo da baci bilo kakvu senku na neobjašnjivi nestanak.
Milan Đorđević ( 41) nestao je na današnji dan pre sedam meseci na izletištu Bojanine vode na Suvoj planini, a od tada do danas nije pronađen ni jedan trag koji bi mogao da ukaže šta se sa njim dogodilo.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Milan Đorđević (42), farmaceut iz Niša nestao je na današnji dan pre 10 meseci na izletištu Bojanine vode na Suvoj planini, a do današnjeg dana njegova porodica o njemu nije dobila nikakvu informaciju i apeluju na ljude koji su možda videli Milana ili znaju nešto o njemu da im se jave.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić dočekao je danas predsednika Švajcarske Konfederacije Gi Parmelana, koji će boraviti u zvaničnoj poseti Srbiji 28. i 29. aprila 2026. godine.
Ekskluzivni intervju predsednika Srbije Aleksandra Vučića čuvenim britanskim novinarima i nekadašnjim diplomatama, Alisteru Kembelu i Roriju Stjuartu, odjeknuo je u čitavom svetu, a posebno u Ruskoj Federaciji, gde mediji te zemlje masovno dele segmente rzgovora, a posebno jednu izjavu šefa naše države.
Rezervisani su prostor ispred Doma Narodne skupštine, Trg Nikole Pašića, kao i okolne ulice do Trga Republike. Glišić je dodao da je prijava skupa podneta u skladu sa propisima i u zakonskom roku.
Ambasador Ruske Federacije u Srbiji Aleksandar Bocan-Harčenko sastao se danas sa ministrom pravde naše zemlje, Nenadom Vujićem, i tom prilikom komentarisao situaciju sa Haškim tribunalom.
Kantonalni sud u Bihaću odredio je jednomesečni pritvor ženi iz Velike Kladuše koja se sumnjiči da je bacila trudnu ćerku sa balkona, pri čemu je nastradalo njeno nerođeno dete, potvrđeno je za Srpskainfo iz Kantonalnog tužilaštva USK.
Policija je u saradnji sa Višim јavnim tužilaštvom u Beogradu, u brzoј i efikasnoј akciјi, identifikova i uhapsila L.Č. (22) zbog postoјanja osnova sumnje da јe izvršio krivično delo teško ubistvo.
Vuk Lakićević (28), navodni pripadnik "škaljarskog klana", za kojim je pre nekoliko dana Crna Gora raspisala poternicu zbog sumnje da je umešan u šest ubistava, uhapšen je u Hrvatskoj.
Aerodrom u Briselu upozorio je danas da bi nacionalni štrajk protiv vladinih politika, kao i demonstracije u centru grada zakazane za 12. maj, mogli da izazovu poremećaje u avio-saobraćaju i javnom prevozu.
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
Lik Ivana Korsakova, kojeg u seriji "Katarina Velika" tumači ruski glumac Stanislav Tikunov, privukao je veliku pažnju gledalaca zbog burnog odnosa sa ruskom caricom Katarinom Velikom.
Publika ih je gledala kao nerazdvojne prijatelje, legendarne tandeme i velike glumačke partnere, ali iza kamera odnosi među pojedinim velikanima domaće scene bili su daleko komplikovaniji nego što se mislilo.
Glumica Sidni Svini dobila je ponudu vrednu čak 300.000 dolara od platforme za odrasle CamSoda nakon što su njene erotske scene u seriji "Euforija" izazvale ogromnu pažnju publike širom sveta.
Agrumi poput limuna, limete i pomorandži cenjeni su zbog osvežavajućeg ukusa i velike količine vitamina, ali lako mogu da izgube svežinu ako se ne čuvaju pravilno.
Ako još nemate plan za Prvi maj, dva jezera u komšiluku izdvajaju se kao savršene destinacije za kratak beg iz grada Bledsko jezero u Slovenija i Ohridsko jezero u Severna Makedonija.
Ova "carska torta" je raskošna poslastica koja se često sprema za porodična okupljanja i svečanije prilike, a zanimljivo je da je u osnovi posna, iako deluje veoma bogato i kremasto.
Folkerka Dara Bubamara našla se u centru skandala kada je krenula da kruži audio poruka u kojoj je pričala o seksu, a sada je navodno otkriven i identitet dečka o kom je pričala.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar