Da li biste voleli da ste ovde: Struje nema, još ne rade mobilne mreže
Podeli vest
Ekipe komunalnih preduzeća u Crnoj Travi već nekoliko dana rašćišćavaju problem koji je nastao u toku samo jedne noći.
Usled velikih snežnih padavina prošle nedelje, oštećene su linije dalekovoda, niskonaponska mreža, pa struje još nema, a ni svi mobilni operateri nisu uspostavili veze.
Odlukom Štaba za vanredne situacije opštine Lebane, proglašena je vanredna situacija u nekoliko mesnih zajednica koje su najviše pogođene nedanim padavinama.
Zbog srpskih specijaliteta mnogi turisti rado ponovo dolaze kod nas, ali nema većeg komplimenta za našu nacionalnu kuhinju, kad stranci ne mogu bez nje!
07.10.2025
13:31
Od mokrog snega došlo je do pucanja stabala, posebno listopadne šume koje su i glavni uzrok svih ovih oštećenja, tako da je većina puteva neprohodna, osim glavnih.
Na pijaci u Kraljevu lako ćete prepoznati deda Mirka. Na plastičnom stolu ispred njega stoje frule. On ne nudi "akciju", ne gura robu pod ruke...
07.10.2025
08:00
Kako kažu u opštini Crna Trava, stigla je pomoć iz Novog Sada.
- ElektroVojvodina je poslala Crnoj Travi četiri agregata, koji su montirani uz pomoć radnika Elektrodistribucije Leskovac i Crna Trava za privremeno rešavanje problema snabdevanja električnom energijom - kažu u opštini.
Podsetimo, u celoj opštini je na snazi vanredna situacija.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Odlukom Štaba za vanredne situacije opštine Lebane, proglašena je vanredna situacija u nekoliko mesnih zajednica koje su najviše pogođene nedanim padavinama.
Glavne blokaderske siledžije iz Užica su opozicioni odbornici Radovan Novaković i Vlade Ristanović, čije je skandalozne i sramne nastupe za govornicom u gradskoj skupštini teško opisati rečima, a koji ne prezaju od toga da prete svima redom, pa i novinarima koji im nisu po volji.
Ekskluzivni intervju koji je predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao britanskom novinaru Alisteru Kembelu u podkastu "Ostalo je politika" (The Rest is Politics) objavljen je na platformi Epla.
Razulareni blokaderi danas su najavljivali haos u Vrbasu zbog dolaska predsednika Srpske napredne stranke (SNS) MIloša Vučevića, preteći kako mu neće dati da uđe u taj grad i da će "je*ati sve iz opštine", međutim, njihovim gnusnim pozivima odazvalo se svega 45 zgubidana.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao je intervju čuvenom britanskom novinaru Alisteru Kembelu i tom prilikom odgovorio otvoreno šta misli o šefu Bele kuće Donaldu Trampu.
Filozofski fakultet u Beogradu još se nije oglasio povodom davanja odgovora u vezi sa misterioznom smrću studentkinje Milice Živković (25), a rok da to učini je istekao!?!
Na mreži Iks osvanuo je šokantni snimak na kojem se vidi blokaderska profesorka u vidno alkoholisanjom ili čak nadrogiranom stanju kako priča nepovezane rečenice, od kojih smo jedino mogli da razumemo da su blokade za nju "provod".
Lider SNS-a Miloš Vučević oglasio se nakon sastanka Opštinskog odbora stranke u Vrbasu i poslao jasnu poruku – Srpska napredna stranka nastavlja da radi u interesu građana i razvoja Srbije.
Državljanin Crne Gore V.V. (46), za kojim je bila raspisana međunarodna poternica NCB Interpola Podgorica, uhapšen je u Italiji, saopšteno je iz Uprave policije.
Mladić (24) koji je bio za volanom automobila "golf" u koji se danas oko 13 sati na auto-putu Ruma-Šabac, kod skretanja za Hrtkovce, zakucao "ford", preminuo je u Opštoj bolnici u Sremskoj Mitrovici!
Kerolajn Livit, sekretarka za štampu Bele kuće, odlazi na porodiljsko odsustvo, a deo konferencija za medije tokom njenog odsustva držaće predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp.
Blokade Ormuskog moreuza predstavljaju rizik za izbijanje globalne prehrambene krize, izjavio je danas generalni sekretar Ujedinjenih nacija Antonio Gutereš.
Dolaskom proleća mnogi žele da njihova terasa izgleda raskošno i puno cveća, ali petunije često umeju da razočaraju jer brzo izgube snagu i prestanu da cvetaju.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar