Dostavljač proleteo kroz crveno u Novom Sadu: Sekunda od tragedije, ljudi besni (FOTO/VIDEO)
Podeli vest
Na društvenim mrežama pojavio se uznemirujući snimak iz Novog Sada zabeležen kamerom iz automobila u Stražilovskoj ulici kada je dostavljač prošao kroz crveno svetlo.
Na snimku koji je nastao juče, 19. aprila 2026. godine u 17:19 časova, jasno se vidi trenutak kada dostavljač sa prepoznatljivom žutom torbom, bez trunke oklevanja, prolazi kroz čisto crveno svetlo na semaforu.
Jovica Baračanin, dostavljač iz Novog Sada, 22. oktobra je spasao devojku koja je pala sa drugog sprata zgrade na Bulevaru oslobođenja.
09.11.2025
13:25
Dok automobili stoje, a pešaci čekaju svoju zelenu fazu, biciklista "seče" raskrsnicu, rizikujući ne samo svoj život, već i bezbednost svih ostalih učesnika.
Na Bulevaru oslobođenja u Novom Sadu juče oko 9 časova došlo je do pada devojke P.V. stare 28 godina sa drugog sprata, pod za sada nerazjašnjenim okolnostima.
Jedna Srpkinja doživela je neprijatno iskustvo kada joj je dostavljač hrane priredio scenu za pamćenje - uz psovke i uvrede, počeo je da viče na nju zbog visine bakšiša koji mu je ostavila.
Građani bez cenzure: "Gamad, nije mi žao da ga ..."
Ispod objavljenog snimka odmah su se usijali komentari Novosađana koji tvrde da je situacija sa dvotočkašima u gradu postala nepodnošljiva.
- Kolegu mi je neki dan oborio, zadobio je otvoren prelom noge na tri mesta! Čast izuzecima, ali su takva gamad da mi bukvalno nije žao da ga opi*dim kolima - napisao je jedan revoltirani Novosađanin.
Foto: Instagram/ns_kriticni_vozaci
Drugi sugrađanin ističe da problem nije samo u uniformama: "Ovo je postao ozbiljan problem u gradu i trebalo bi neko da ga reši. Nisu samo dostavljači, nego mnogi koji sednu na biciklo."
Čest je i ironičan komentar na račun vesti o udesima.
- Posle kažu "oboren dostavljač" - aludirajući na to da krivica često leži upravo na onima koji su najranjiviji.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević danas je usred prvog Kolegijuma naše televizije pozvao političara Vladana Đokića, koji bi trebalo da bude rektor Beogradskog univerziteta, a u stvari je njegov uzurpator.
Proglasovci milioneri, na čijem je čelu blokader Dragan Bjelogrlić, žickaju pare od Srba iz dijaspore za svoju antisrpsku kampanju, o čemu je Informer već pisao, međutim, sada su objavljeni detalji ove njihove sramne akcije, kao i basnoslovan iznos koji traže.
Predsednik stranke Srbija centar (SRCE) Zdravko Ponoš gostovao je u blokaderskoj emisiji "Utisak nedelje" i prilikom gostovanja, u više navrata, pokao je nesigurnost u njihovu pobedu na izborima, a prema plenumaskoj listi je sve vreme pokazivao prezir.
Marko Tomić, blokader koji je juče u Lazarevcu priveden nakon zastrašujućeg incidenta u kojem je satarom nasrnuo na aktiviste SNS, oglasio se danas po izlasku iz suda. On je iskoristio priliku da iznese niz laži u svoju odbranu, ali fotografije i snimci sve govore.
Mladen Nenadić, glavni tužilac Tužilaštva za organizovani kriminal, poslušnik glavne tužiteljke Zagorke Dolovac i jedan od glavnih šrafova odmetnutog pravosuđa, našao se u centru novih optužbi koje dolaze iz samog pravosuđa, a koje bacaju ozbiljnu senku na njegove odnose sa najbližim saradnicima i komunikaciju sa međunarodnim strukturama.
Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić izjavio je danas da je sa podsekretarkom Sjedinjenih Američkih Država za javnu diplomatiju Sarom B. Rodžers razgovarao o unapređenju saradnje Srbije i SAD, učešću SAD na izložbi Ekspo 2027 u Beogradu, jačanju veza među građanima i regionalnom povezivanju na Balkanu.
Poslanik SNS Nebojša Bakarec reagovao je povodom novog napada na porodičnu kuću Dragana J. Vučićevića u selu Šarenik kod Ivanjice, ocenjujući da je reč o nastavku terora blokadera i opozicionih fašista.
Večeras nešto posle 19 časova u mestu Jevremovac kod Šapca dogodila se teška saobraćajna nezgoda u kojoj je, prema prvim informacijama, više osoba zadobilo teške telesne povrede.
U naselju Dobrota u Kotoru tokom noći došlo je do tuče više osoba u kojoj su zabeležene telesne povrede, a policija je identifikovala učesnike i nastavlja istragu.
Španski istražitelji pokušavaju da rasvetle ranjavanje Srbina (49), koji je u četvrtak uveče primljen u bolnicu u Ljoret del Maru sa prostrelnom ranom butine!
Profesor Pol Krejg Roberts, bivši pomoćnik američkog ministra finansija za ekonomsku politiku, izneo je dramatična upozorenja povodom aktuelnog sukoba u Ukrajini.
Rat na Bliskom istoku, 72. dan. SAD i Iran su formalno u primirju, ali se i dalje sukobljavaju oko Ormuskog moreuza, gde američka mornarica presreće iranske tankere, a Iran odbija da prepusti kontrolu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar