• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

24.03.2020

14:47

54 NOVIH SLUČAJEVA KORONE U SRBIJI, ukupan broj se popeo na 303! OVO SU NAJNOVIJI PODACI!

Srbija

54 NOVIH SLUČAJEVA KORONE U SRBIJI, ukupan broj se popeo na 303! OVO SU NAJNOVIJI PODACI!

Podeli vest

Stigli su najnoviji podaci o broju zaraženih i obolelih u Srbiji

U Republici Srbiji su do 15 časova 24. marta 2020. godine registrovana ukupno 303 potvrđena slučaja COVID 19.

Od poslednjeg izveštaja do 15 časova, 24. marta 2020. godine testirani su uzorci 94 osobe od kojih je 54 pozitivno i 40 negativno na novi korona virus.

Od 54 potvrđena slučaja od poslednjeg izveštaja, njih 27 je hospitalizovano,  dok se njih 27 nalazi  u kućnim uslovima. 

Do 15 časova 24. marta 2020. godine, u nacionalnoj referentnoj laboratoriji Instituta Torlak testirano je ukupno 916 osoba koje su ispunjavale kriterijume definicije slučaja.

Prema najnovijim informacijama, 21 osoba je na respiratoru, a 15 je izlečeno.

 

Uskoro opširnije na informer.rs

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Mrdić: Odlukom da zaštiti Stamenkovića od krivične odgovornosti, Dolovac je rekla da za nju i njene saradnike zakoni ne važe!
Kolumne

Mrdić: Odlukom da zaštiti Stamenkovića od krivične odgovornosti, Dolovac je rekla da za nju i njene saradnike zakoni ne važe!

Odluka Zagorke Dolovac da dan pre saslušanja svog saradnika Branka Stamenkovića u Višem javnom tužilaštvu po krivičnoj prijavi ministra pravde Nenada Vujića oduzme ovaj predmet Višem javnom tužilaštvi i prebaci ga u JTOK kod svog saradnika Mladena Nenadića jasno govori da Dolovac veruje da za nju i njene saradnike srpski zakoni ne važe.

10.02.2026

13:15

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Danas je svetski dan bezbednog interneta
Hi-Tech

Danas je svetski dan bezbednog interneta

Svetski dan bezbednog interneta (Safer Internet Day) obeležava se svake godine u februaru sa ciljem promovisanja bezbednosti i odgovornog korišćenja interneta, posebno među mladima.

10.02.2026

13:00

Džet set