• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: toppress

10.12.2020

17:15

MILIONI ZA STRUJNI UDAR U TOPOLI: Prvi čovek uprave grada najavio znajačna ulaganja u JAČANJE ELEKTRO MREŽE

Srbija

MILIONI ZA STRUJNI UDAR U TOPOLI: Prvi čovek uprave grada najavio znajačna ulaganja u JAČANJE ELEKTRO MREŽE

Podeli vest

Prvi čovek opštine Topola, Igor Petrović najavio je da se u Topoli u narednoj godini očekuju veoma značajna ulaganja u elektromrežu

Prema njegovim rečima samo jedan projekat vredan je više od 20 miliona dinara.

- U narednoj građevinskoj sezoni, 2021. godine, planira se izgradnja pet novih trafostanica i rekonstrukcija na desetine niskonaponskih mreža. 

U saradnji sa EPS-om i  preduzećem ‘Srbijavode’ očekuje nas izgradnja tri trafostanice u selima Plaskovac, Vinča i Blaznava, gde se gradi sistem navodnjavanja sa kompletnom rekonstrukcijom niskonaponske mreže i taj projekat je u vrednosti nešto više od 20 miliona dinara.

Pored toga očekuje nas izgradnja dve trafo stanice u Belosavcima i Natalincima uz radove na rekonstrukciji od minimum još deset do 15 niskonaponskih mreža u drugim selima“, napisao je na fejsbuku predsednik opštine Topola Igor Petrović.

On je istakao da će se pored pomenute izgradnje posebna pažnja usmeriti i na postavljanje javne rasvete.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Bokvica i med za želudac - Recept
Zdravlje

Bokvica i med za želudac - Recept

Korišćenje biljaka za lečenje postoji od davnina i danas ponovo postaje popularno, jer nauka potvrđuje mnoge stare metode. Probavni sistem je složen i često ima probleme poput gastritisa i čira.

19.03.2026

09:31

Džet set