DRAMA U GRADSKOM PREVOZU! Na liniji 16 osuđeni pedofil (58) napao mlađu putnicu! DVOJICA GA DRŽALA DA NE POBEGNE DO DOLASKA POLICIJE!
Podeli vest
Mlađa putnica prijavila je oko 11 sati seksualno uznemiravanje u gradskom prevozu od strane starijeg muškarca (58), a vozač GSP-a je odmah slučaj prijavio kroz sistem hitne službe
Dispečer centra Sekretarijata za javni prevoz odmah po dobijenom alarmu kontaktirao je vozača, a potom obavestio i policiju koja je ubrzo stigla i uhapsila napadača.
Autobus gradskog prevoza koji saobraća na liniji 16 zapalio se danas u Bulevaru Despota Stefana, potvrđeno je Tanjugu u Gradskom saobraćajnom preduzeću (GSP).
09.06.2021
12:17
- Do momenta dolaska policije dva mlađa putnika zadržala su lice u vozilu za koje se sumnja da je uznemiravalo devojku - saopštio je Sekretarijat za javni prevoz.
Odeljenje za upravljanje i monitoring Sekretarijata za javni prevoz danas je oko 11 sati tokom redovnog rada na upravljanju linijama JLPP-a dobilo alarm hitne službe od vozača koji obavlja prevoz na liniji 16.
Vozilo se u trenutku slanja alarma nalazilo kod Tržnog centra "Ušće" u smeru ka Gradskoj opštini Novi Beograd.
Dispečer je odmah po dobijenom alarmu kontaktirao vozača koji je naveo da je jedna mlađa putnica prijavila seksualno uznemiravanje od starijeg muškarca.
Tokom intervencije policije navodno je utvrđeno da se radi o muškarcu koji je 1973. godište i koji je već dva puta osuđivan za krivično delo pedofilije i seksualnog uznemiravanja.
Sekretarijat za javni prevoz apeluje na putnike da prijave vozaču svako dešavanje u vozilu koje bi moglo ugroziti bezbednost putnika.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Baki
pre 4 godine
Pseto treba ubiti ili u najblažem smislu kastrorati i oauditi na 30 g. zatvora .
Autobus gradskog prevoza koji saobraća na liniji 16 zapalio se danas u Bulevaru Despota Stefana, potvrđeno je Tanjugu u Gradskom saobraćajnom preduzeću (GSP).
Otkrivena je porodična tajna pomahnitale blokaderke Ljiljane Bralović, poznate po tome što je na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića izrekla salve uvreda, a potom u nedelju u Čačku na najmonstruozniji način pretila neistomišljenicima.
Američki predsednik Donald Tramp ismejao je francuskog predsednika Emanuela Makrona tokom obraćanja na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu, u Švajcarskoj.
Pedesetak separatista, koje predvodi jedan od najostrašćenijih blokadera Dinko Gruhonjić, ceo dan pokušavaju da izazovu haos i nerede na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas vanrednu sednicu Vlade u subotu i poručio da moramo da pronađemo najsigurnije mesto za našu zemlju.
Lider SNS i savetnik predsednika republike Miloš Vučević čestitao je četvrtoj generaciji polaznika Akademije mladih lidera Fondacije “Za srpski narod i državu” na uspešno završenim edukativnim programima.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da neki ljudi u Srbiji ne znaju da je 27. januar Međunarodni dan holokausta i da zbog toga misle da je izložba o Jasenovcu u Skupštini Srbije postavljena zbog specijalnog izaslanika Evropskog parlamenta (EP) za Srbiju Tonina Picule.
Takmičar Crvenih u Exatlonu Boško Marinković podelio je kako sumnja da Aleksa Erski iz njihovog tima zna više detalja o kapitenskoj poziciji i da želi da im smesti.
Bračni par Elica i Aleksa Erski zadali su sami sebi novi zadatak u Exatlonu i počeli da nagovaraju svoje saborce da preuzmu ulogu kapitena, a prvi koji se "javio" za preuzimanje uloge jeste Radojica Lazić.
Takmičarka Plavih, Anabela Zonai, iskoristila je svoj minut poziva sa porodicom u Exatlonu. Oni su joj odmah dali savet kako da se ponaša u takmičenju.
Vjerica Radeta, potpredsednik Srpske radikalne stranke gostujući u Info jutru komentarisala je ustaške pokliče "Za dom srpemni" i podršku evroparlamentarca Tonina Picule ovakvim ustaškim iskazima.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Suđenje A. L. (46) iz Crvenke, osumnjičenom da je ubio Dušana Vješticu (60) u junu prošle godine, počinje 25. februara za kada je zakazan glavni pretres.
Stravična scena odigrala se danas na gradilištu u Beogradu kada je radnik star oko 40 godina pao sa skele sa visine od oko četiri metra. Nakon incidenta gradilište je zaključano, i svi radnici su napustili objekat.
Osnovni sud u Novom Pazaru potvrdio je optužnicu Osnovnog javnog tužilaštva u ovom gradu protiv 11 lica, koja se terete da su 29. jula 2025. godine, tokom okupljanja ispred Državnog univerziteta u Novom Pazaru (DUNP), izvršila krivično delo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti.
Hapšenja visokoprofilisanih begunaca iz Srbije na teritoriji Španije u poslednje dve godine ukazuju na jasan obrazac – ova zemlja, a posebno Barselona, postala je jedno od ključnih skrovišta osoba sa međunarodnih poternica, koje na kraju ipak završavaju u rukama policije.
Ruski predsednik Vladimir Putin početkom januara neformalno je dobio nacrt mirovnog plana za Ukrajinu, koji su usaglasile Ukrajina i njeni evropski partneri, javlja Blumberg.
Evropska unija zaustavila je proces formalnog odobravanja trgovinskog sporazuma sa američkim predsednikom Donaldom Trampom, nakon njegovih pretnji uvođenjem carina povezanih sa Grenlandom, prenosi NBC News.
Danski poslanik u Evropskom parlamentu Anders Vistisen oštro je kritikovao predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom debate o Grenlandu.
Glumac i producent Lazar Ristovski postavljen je na čelo Međunarodnog filmskog festivala FEST gde će obavljati funkciju predsednika Glavnog odbora ove manifestacije.
Pčela koja često leti oko vaše kuće, zaustavi se na prozoru ili kruži dvorištem nije samo obična situacija - mnoge tradicije i drevna verovanja vide u tome dublje značenje.
Pevačica Kaja Ostojić objavila je snimak svog lica u ožiljcima i zabrinula fanove, a kako je otkrila sve je rezultat oporavka od laserskog tretmana lica.
Pevačica Beti Đorđević biće sahranjena u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu, dok će komemoracija biti održana u MTS dvorani 26. januara u 13 časova.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar