Sutra se u Srbiji očekuje ujutru hladno, mestimično sa maglom ili niskom oblačnošću koja ce se u brdsko-planinskim predelima zadržati i pre podne, a tokom dana pretežno sunčano i toplije, saopštio je Hidrometeorolški zavod Srbije.
29.08.2021
13:46
Najniža temperatura od 5 do 15 stepeni C, najviša od 26 do 30 C.
Prema prognozi za narednih sedam dana, u Srbiji se očekuje pretežno sunčano i toplo vreme, sa dnevnom temperaturom iznad prosečnih vrednosti, u većini mesta od 27 do 30 stepeni.
U drugoj polovini sledeće nedelje doći će do naoblačenja sa kišom, ponegde i lokalnim pljuskovima sa grmljavinom, uz pad temperature.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nakon hladne i kišovite sedmice, usledio je topao vikend. Toplo vreme, neće se dugo zadržati, a već od srede očekuje nas ponovni nagli pad temperature, kiša i pojačani udari vetra.
Sutra se u Srbiji očekuje ujutru hladno, mestimično sa maglom ili niskom oblačnošću koja ce se u brdsko-planinskim predelima zadržati i pre podne, a tokom dana pretežno sunčano i toplije, saopštio je Hidrometeorolški zavod Srbije.
Obaranje još jednog američkog lovca F-35 iznad Irana, ukoliko se ti navodi potvrde, moglo bi ozbiljno da promeni dosadašnju računicu Vašingtona i natera SAD da smanje broj letova i vazdušnih udara nad iranskom teritorijom.
Blokaderka sa Filozofskog fakulteta bila je jedan gostiju večerašnjeg "Utiska nedelje", a razlog za njeno predstavljanje bez imena i prezimena se graniči sa ludošću.
Advokat i poslanik SNS-a Vladimir Đukanović na Iks mreži je izjavio kako je sramno da zaposleni pljuju svog pretpostavljenog Brenta Sadlera na televiziji koja je njegova, a da se ne udostoje makar da ga pozovu da odgovori na te optužbe.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastaviće sutra konsultacije sa predstavnicima političkih stranaka, a sledeći koji su pozvani su Partija ujedinjenih penzionera, poljoprivrednika i proletera Srbije - "Solidarnost i pravda" i "Mi - glas iz naroda".
Ministar spoljnih poslova i trgovine Mađarske Peter Sijarto oglasio se nakon što je portparol ukrajinskog Ministarstva spoljnih poslova Heorhi Tihi optužio Rusiju za pokušaj diverzije na Turskom toku kod Kanjiže.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike za regionalna pitanja Miloš Vučević upozorio je na neodgovorno ponašanje pojedinaca posle sprečene diverzije na gasovodu kod Kanjiže i čestitao službama naše države i državnom rukovodstvu na obavljenom poslu.
Srpski dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas, a pored najnovijih informacija i aktuelnih tema, gledaoci će moći prvi da saznaju najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Kristina Vasić.
Nova velika informativna snaga Informer televizije, Srpski dnevnik, koji od ponedeljka startuje svakog dana u 21 čas, izazvao je pravi bum na mrežama i lavinu reakcija gledalaca koji već sada poručuju da jedva čekaju premijerno izdanje.
Srpski Dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas i gledaocima Informer televizije ponudiće novo iskustvo informisanja, ali i odgovor na pitanje kako će se događaj odraziti na nas, poručila je voditeljka Emilija Savić.
Informer televizija od ponedeljka u 21 čas pokreće prvi "Srpski dnevnik", a jedna od voditeljki, Sanja Batar rekla je da gledaoce očekuje neverovatan format, jer će se pričati ono što drugi ne smeju.
Profesor Džon Miršajmer ocenio je da bi potencijalni sukob Sjedinjenih Američkih Država i Izraela protiv Irana mogao doneti određene koristi pojedinim zemljama BRIKS.
Francuski general Mišel Jakovljev oštro je kritikovao plan administracije Donalda Trampa o izgradnji piste u Iranu, poručivši da bi američki zvaničnici trebalo da "prestanu da šmrču kokain između sastanaka", prenosi AOL.
Ime i prezime Điđi Hadid pojavilo se u objavljenim dokumentima povezanim sa Džefrijem Epstinom. Manekenka je odlučila da se javno oglasi i osvrne na ceo slučaj.
Serija "Katarina Velika" od ponedeljka biće emitovana u novom terminu, od 21.30 čas, razlog za to jeste nova informativna emisija na TV Informer "Srpski dnevnik", koji ćete moći da gledate u 21 čas.
Psi su naši verni pratioci, ali, kao i svi ljubimci, mogu biti podložni različitim bolestima. Ipak, postoje rase koje se odlikuju izuzetnim zdravljem, otpornošću na bolesti i visokim nivoom vitalnosti.
Pametne naočare postale su novi alat za prepisivanje na ispitima, koristeći veštačku inteligenciju za skeniranje zadataka i šaptanje tačnih odgovora putem zvučnih vibracija.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar