• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: V.J.

25.11.2021

15:56

TRKA NA RAMSKOJ TVRĐAVI! Više od 150 učesnika pretrčaće distancu od 10.550 metara, ALI SE NEĆE TAKMIČITI /FOTO/

Srbija

TRKA NA RAMSKOJ TVRĐAVI! Više od 150 učesnika pretrčaće distancu od 10.550 metara, ALI SE NEĆE TAKMIČITI /FOTO/

Podeli vest

U organizaciji Sportskog Sveza Veliko Gradište i Skupštine Opštine, a uz podršku porjkta #EU za Tebe –za kulturno nasleđe i turizam kojeg finansira EU i Nemačka Vlada, narednog vikenda u gradu na Dunavu biće održan maraton.

Četvrtina maratona biće distanca u dužini od 10.550 metara , koju će 150 učesnika trčati na Ramskoj tvrđavi i upravo je po tome i ovogodišnji ,, 1/4 Maraton Ramska tvrđava ,, dobio naziv.

Prvi put ova sportska manifestacija održana je 2019. godine sa idejom da se kroz sport promoviše obnovljeno srednjevekovno utvrđenje, Ram.

Foto: V.J.

 

Trka i ove godne nema za cilj takmičenje, već druženje uz pozitivnu atmiosferu i uživanje svih na Dunavu i tvrđavi sa najlepšim zalascima sunca i sutonima na Dunavu.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set