Fotografije i snimci na društvenim mrežama često izazovu raznorazne reakcije, pa bude smešnih, crnohumornih ali i ljutitih komentara
Jedna takva objava danas je izazvala brojne rekacije i upravo je među njima bilo svakojakih mišljenja na krajnje neobičnu scenu za koju se tvrdi da je ovekovečena u Novom Sadu.
Naime, na Fejsnuk stranici "Neverovali ili DA" objavljena je fotografija na kojoj se vidi kako na terasi jedne zgrade stoje dva jagnjeta.
Ispod ove slike odmah su počeli da se nižu rečenice poput "Danas slatko sutra slano", "Ovaj slavi Đurđevdan", "Znači, bleja u Novom Sadu...", "Koliko je ovaca i ovnova, morali su se i janjci pojaviti jednom", "Domaćin čovek. Hoće malo da ih popravi do praznika", "Kad jaganjci utihnu...", a bilo je i onih koji su fotografiju povezali sa popularnim likom iz serijala "Državni posao" pa su navodili da je to terasa Dragana Jove Torbice.
Sve ovo izazvalo je i revolt kod pojedinih pratilaca stranice na kojoj je objavljena fotografija na Fejsbuku.
Tako se može pročitati - "Ovo je kod nas u Bosni bila česta pojava posle rata. Seljadija "sišla" sa sela i "zauzela" stanove. P.S. bilo je krmadi i koka nosilja", "Treba se zabraniti zakonom ubijanje životinja!", "Tužno. Nijedna religija ne odobrava ubistvo u njeno ime. Ovo je varvarstvo", "Užas. Ubijanje životinja za praznike nije u ime boga nego u ime pakla koji je čovek napravio. Ove nevine duše idu pod nož zarad nečijeg obroka"...
Jedan, posve naivan i šaljivo napisan tvit na temu razlike u lepoti Beograda i Novog Sada, izazvao je pravi sukob na Tviteru, kada je jedna od korisnica nebiranim rečima i uvredama napala drugu
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Jedan, posve naivan i šaljivo napisan tvit na temu razlike u lepoti Beograda i Novog Sada, izazvao je pravi sukob na Tviteru, kada je jedna od korisnica nebiranim rečima i uvredama napala drugu
Užasno ubistvo G. R. (73), u kraju poznatijeg pod nadimkom Raša, čije je nago i vezano telo pronađeno u potkrovlju zgrade u Ulici Salvadora Aljendea na Karaburmi šokiralo je celo naselje.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dočekao je zajedno sa Miloradom Dodikom predsednika DNP-a Milana Kneževića u obnovljenoj kući svog dede u Čipuljiću.
Propao još jedan pokušaj glumljenja "samoorganizovanog naroda". Tzv. "studenti u blokadi", koji su mesecima maltretirali građane, blokirali fakultete i onemogućavali poštenoj omladini da uči i polaže ispite, konačno su skinuli maske i otkrili svoje pravo lice.
Blokaderski mediji su do sada napisali mnoštvo laži i sramnih tekstova o predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i njegovoj porodici, pa su sada nastavili u istom stilu.
U Srbiji vlada epidemija svinjske kuge. Eutanazirano je preko 30.000 svinja. Nažalost, zabeležen je prvi slučaj prelaska bolesti sa svinje na neku osobu.
Policija u Smederevu, intenzivnim operativnim radom, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom iz tog grada, uhapsila je N. G. (20), zbog postojanja osnova sumnje da je podstrekao L. R. (18) i M. K. (20) da bace bombe na dva ugostiteljska objekta i jednu porodičnu kuću.
U Svetom Križu Začretju u subotu se dogodila porodična tragedija u kojoj su život izgubile tri osobe. U porodičnoj kući pronađena su tela oca i njegovo dvoje maloletne dece. Iako zvanične potvrde još nema, sumnja se na ubistvo i samoubistvo.
Rešenjem Apelacionog suda u Nišu pravnosnažno je obustavljena istraga protiv Radoslava Dragijevića, oca Dejana Dragijevića optuženog za ubistvo dvogodišnje devojčice Danke Ilić 26. marta 2024. Na taj način potvrđena je odluka Višeg suda u Negotinu od 1. juna ove godine, a na koju se žalilo Više javno tužilaštvo u Zaječaru.
Policija u Novalji uhapsila je 44-godišnjeg muškarca koji se sumnjiči da je napao policijskog službenika, pretio policajcima smrću i oštetio ogradu firme koja se bavi uklanjanjem nepropisno parkiranih vozila.
Glumac Dragiša Milojković, koga će publika zauvek pamtiti kao Milutina iz serije "Seljaci", biće sahranjen u utorak, 4. avgusta, na Gradskom groblju u Jagodini.
Netfliks se suočava sa tužbom od 105 miliona dolara nakon što je iz njihovih kancelarija u Los Anđelesu ukraden eksterni hard-disk sa još neobjavljenim ratnim trilerom "Fortitude", u kom glavnu ulogu tumači Nikolas Kejdž.
Ako su vam se iznenada najavili gosti ili želite da obradujete svoje ukućane ukusnim desertom, a da pritom ne provedete sate u kuhinji, šlag torta sa malinom je pravi izbor.
Muve lako mogu da pokvare i najlepši letnji dan, ali postoji jednostavno i prirodno rešenje. Isprobajte ovaj recept za prirodno sredstvo protiv muva i uverite se koliko može biti efikasan.
Rijaliti učesnica Maja Marinković šokirala je objavom u kojoj poziva svoje pratioce da zadovolje dotičnu žensku osobu koja je kako tvrdi danima uznemirava.
Mlada Atina Tošić ponovo je zapalila društvene mreže svojim najnovijim objavama na Instagramu u kupaćem kostimu, a svi kažu da je pljunuta mama Jelena Karleuša.
Pevačica Neda Ukraden čestitala je svom zetu Predragu Minoviću rođendan putem Instagrama, a dirljiva poruka i reči koje mu je uputila su dirnule mnoge.
Folk zvezda Katarina Živković organizovala je intimnu proslavu drugog rođendana svog sina Stefana u porodičnoj vili u Beogradu, a pogledajte kako je sve izgledalo!
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.