• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: J.Rafailović

03.11.2022

11:25

NIJE MU TEŠKO DA SVAKODNEVNO UZ OSMEH POMAŽE DECI! Policajci vredni pažnje, a monogo ih je takvih ZA PONOS MUP

Privatna arhiva

Srbija

NIJE MU TEŠKO DA SVAKODNEVNO UZ OSMEH POMAŽE DECI! Policajci vredni pažnje, a monogo ih je takvih ZA PONOS MUP

Podeli vest

Policajac Milorad Cvetkov iz Grocke angažovan je na poslovima bezbednosti dece u OŠ "Aleksa Šantić" u Kaluđerici i prema rečima njegovih sugrađana on s pravom nosi titulu "policajac"

Naime, ovaj policajac brine o našim najmlađima ispred Osnovne škole, a svojim ponašanjem privukao je veliku pažnju roditelja koji imaju samo reči hvale za njega. 

Foto: Privatna arhiva

Milorad Cvetkov, omiljeni policajac 

 - Hteo bih da pohvalim policajca koji reguliše saobraćaj kod Osnovne škole u Kaluđerici. On je  juče, a i večeras kada sam uzimao dete iz škole otvorio vrata od auta, pomogao detetu da uđe zatvorio vrata i mahnuo. Pri tom svakodnevno brine o prelazu ostale dece. Jedan divan čovek  - napisao je jedan od roditelja na društvenoj mreži fejsbuk na grupi "Žene Кaluđerice".

Foto: printscreen facebook

Jedna u nizu poruka

Ubrzo potom usledili su i komentari drugih roditelja koji su takođe hvalili ovog policajca. U jednom od njih piše i da im je drago da je to neko primetio.

Foto: Privatna arhiva

 

Inače, sve češće građani hvale naše časne policajce juče je na Twitteru objavljen snimak an kom policajac pomaže baki i deki da pređu pešački. Nažalost, kako se usporeno kreću nisu stigli da na vreme pređu ulicu u međuvremenu je se i semafor promenio. 

 

 

Ovaj policajac snimljen je kako dekicu bezbedno prevodi preko ulice. 

Žao mi je što nisam uspela da snimim kako je gospodski i kulturno ovaj policajac prišao baki i deki da bi im pomogao da pređu ulicu, jer je već bilo zeleno svetlo za vozače, a oni nisu uspeli da pređu na vreme - napisala je jedna naša sugrađanka i dodala: "Šta znam meni je ovo prelepo videti".

I zaista je tako!  

Uspeli smo da saznamo da je reč o Saobraćajnom policajcu Milošu Vukosavljeviću,  SPI Sever. 

Foto: Privatna arhiva

 

 

S druge strane Ministarstvo unutrašnjih poslova s ponosom predstavlja kolege koji to zaslužuju. 

- Raduje nas činjenica da građani svakodnevno na društvenim mrežama hvale naše kolege koji, i na dužnosti kao i van nje, uz profesionalnost, pokazuju i ljudskost koja je oduvek bila ideal kojem težimo. Кolega Cvetkov angažovan je na poslovima bezbednosti dece u OŠ "Aleksa Šantić" i prema rečima njegovih sugrađana, on s pravom nosi titulu "policajac" . naveli su u MUP i dodali:

- Svaka čast kolega, dajete dobar primer svim budućim policajcima kako treba da postupaju! 
Ministarstvo unutrašnjih poslova je ponosno!
- kažu u MUP

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Hronika

Sport

Planeta

Amerika ima oružje kojim kontroliše vreme i prostor! Bela kuća objavom zaprepastila svet: Radikalno se sve menja...
NEVEROVATNO

Amerika ima oružje kojim kontroliše vreme i prostor! Bela kuća objavom zaprepastila svet: Radikalno se sve menja...

Direktor Kancelarije za nauku i tehnologiju Bele kuće Majkl Kracios izjavio je da Sjedinjene Američke Države poseduju napredne tehnologije koje mogu da manipulišu prostorom i vremenom. Izjava, objavljena na zvaničnom sajtu Bele kuće, izazvala je iznenađenje i podeljene reakcije u naučnim i političkim krugovima, jer nije praćena nikakvim tehničkim objašnjenjem ili dokazima.

26.04.2025

08:40

Zabava

Ministar Selaković otvorio izložbu "Kod pobede: Staljingrad"
Kultura

Ministar Selaković otvorio izložbu "Kod pobede: Staljingrad"

Ministar kulture Nikola Selaković otvorio je izložbu "Kod pobede: Staljingrad" u Ruskom domu, prvu u nizu događaja povodom obeležavanja 80. godina od pobede u Drugom svetskom ratu i istakao da su se Srbi i Rusi našli na pravoj strani istorije boreći se protiv Hitlera, Musolinija i njihovih regionalnih pomagača, zbog čega su naše zemlje bile okupirane, a dva naroda podvrgnuta "biblijskom" stradanju.

26.04.2025

08:47

Pevačica (17) umrla od moždanog udara
Showbiz

Pevačica (17) umrla od moždanog udara

Karen Silva preminula je u ranim jutarnjim satima u četvrtak, nakon nekoliko dana provedenih u bolnici, usled hemoragičnog moždanog udara izazvanog pucanjem krvnog suda.

25.04.2025

15:04

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set