POMOZITE AKO MOŽETE! DANAS JE 15. DAN POTRAGE ZA ILINKOM, PRIBOJ NEĆE ODUSTATI "Moja Ika je živa, tata će je naći i dovesti kući" - reči Dalibora kidaju...
Podeli vest
Prošlo je 15 dana od kako je nestala Ilinka Dujović (27) iz Priboja. Za njom i dalje tragaju porodica i policija, a njen otac Dalibor ne gubi nadu da će ćerku pronaći živu i svakodnevno moli sve dobrovoljce da mu pomognu i priključe potrazi
- Prijatelji, nadam se da ste još uz mene, uz moju Ilinku! Trebate nam! Svi vi! Svi daju doprinos! Na bilo koji način. Hvala vam! Danas nisam mogao nešto određenije obilizati neke delove. Nisam baš najzdraviji, ali dobar sam ja! Dizali smo dron! Nije ništa našao - napisao je Ilinkin otac Dalibor na svom Fejsbuk profilu.
Patrijarh Porfirije obratio se danas građanima na konferencije za medije sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem
27.12.2022
13:49
Dodao je da mu u potrazi već danima pomaže i lokalna samouprava i da se predsednikom opštine ima dobru saradnju i podršku.
- Za sredu i četvrtak je planirana jako ozbiljna pretragu vode i kopna. U pomoć nam stižu i dve ekipe iz Republike Srpske uz, naravno, saradnju policije, vatrogasaca, opštine... Okolina je dosta dobro pregledana, reka Lim i mnogo toga. Moja Ika je živa i uz vašu pomoć tata će je naći i dovesti kući. Beskrajno vam svima hvala - napisao je Dalibor.
Devojka je poslednji put, podsetimo, viđena u starom delu Priboja kad je oko 16 sati izašla iz porodične kuće i od tada joj se gubi svaki trag. Pretpostavlja se da je na sebi imala zelenu jaknu i sivu trenerku i crne čizme.
- Otišla je navodno do prodavnice da kupi čips. Majka ju je pustila samu. Poruka je nađena u njenom telefonu koji nije ponela. Ostavila je i naočare. Leva ruka je povređena - navodi se na sajtu Nestali Srbija.
Poslednji put kamere su je snimile u podvožnjaku na železničkoj stanici nakon čega se navodno uputila stazom zdravlja koja ide uporedo sa rekom Lim.
Čitav Priboj se udružio po drugi put
Devojka je krajem septembra, podsetimo, takođe nestala, a na brdu Bić iznad Priboja pokušala je samoubistvo tako što se otrovala lekovima. Tada se čitav Priboj udružio i krenuo u potragu, našli su je nedugo potom bez svesti, a lekari u pribojskoj bolnici su joj jedva spasili život.
Porodica moli sve ljude, ukoliko imaju bilo kakve informacije o nestanku, da prijave na brojeve telefona 064/3090-601 ili 064/1435-423 ili najbližoj policijskoj stanici.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Zamenica tužioca Međunarodnog krivičnog suda (MKS) u Hagu Nažat Šamim Kan izjavila je danas da istraga o ruskoj "invaziji" na Ukrajinu ne može biti obustavljena zbog mirovnih pregovora.
Rat svih protiv svih u redovima blokadera i opozicije nastavljen je najnovijim medijskim nastupom opozicionara dr Branimira Nestorovića, čelnika pokreta Mi - snaga naroda, koji se ostrvio na pripadnike takozvanog studentskog pokreta, ali i na antisrpske medije N1 i Novu S i tajkuna Dragana Đilasa.
Rat između blokadera i opozicije ušao je u novu, radikalnu fazu i više se ne zna ko je protiv koga. Izborni krah na lokalnim izborima u Negotinu, Sečnju i Mionici do koske je ogolio pravo stanje stvari unutar blokaderskog pokreta i na površinu izbacio blato u koje su blokaderi u proteklih 13 meseci pokušali da gurnu celu Srbiju.
Istoričar i univerzitetski profesor Čedomir Antić u potpunosti je razotkrio na koji način su blokaderi planirali Majdan, ali je govorio i o nasilju koje svakodnevno sprovode kako njihovi lideri tako i same pristalice blokaderske opozicije.
Poslanik Srpske napredne stranke Nebojša Bakarec komentarisao je najavljene izbore u Srbiji i poručio da će "borba biti teška i neizvesna zbog toga što blokaderi i opozicija imaju ogromnu finansijsku pomoć iz inostranstva".
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Na društvenim mrežama pojavio se izuzetno uznemirujući video snimak na kojem se vidi kako osumnjičeni A. K. (25) iz Rožaja, svojim automobilom, namerno, udara u oštećenog mladića.
Sjedinjene Američke Države žele da Evropa preuzme većinu konvencionalnih odbrambenih kapaciteta NATO, od obaveštajnih podataka do raketa, do 2027. godine, rekli su zvaničnici Pentagona diplomatama u Vašingtonu ove nedelje, što je kratak rok koji neki evropski zvaničnici smatraju nerealnim, prenosi Rojters.
Ukrajinski antikorupcijski biro NABU i SBU saopštili su da su razbili kriminalnu grupu na čijem čelu je poslanica Ana Skorohod iz stranke „Za budućnost“.
Evropska komisija kaznila je platformu Iks novčanom kaznom od 120 miliona evra zbog kršenja Zakona o digitalnim uslugama, saopštio je na brifingu u Briselu zvanični predstavnik Evropske komisije Toma Renje, prenosi TASS.
U gradu Oradea, u Rumuniji, 3. decembra 2025. godine, dogodio se neuobičajen saobraćajni incident kada je automobil preleteo preko kružnog toka i sleteo na drugu stranu, iznad dva zaustavljena vozila, saopštila je lokalna policija.
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
Dženifer Lopez (56) je živi dokaz da su godine samo broj. Podigla je temperaturu kada je na Instagramu objavila snimak sa nastupa u minijaturnom kostimu.
Posna lenja pita na čaše je mekana, sočna i mirisna, a priprema je jednostavna i praktična. Idealan kolač kada želite brz i ukusan desert bez mnogo komplikacija
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar