NUDIM SOBU PREKOPUTA KALEMEGDANA POTPUNO BESPLATNO! NE PLAĆAJU SE NI RAČUNI, IMAM SAMO JEDAN USLOV! Stefan je oduševio Srbiju! Ovako nešto retko se viđa!
Mladić iz Paraćina Stefan Simić dao je sobu u Beogradu na korišćenje studentu koji nema gde da živi i to potpuno besplatno.
Objava Simića je za današnje vreme nesvakidašnja, posebno u vreme kada cene kirija vrtoglavo rastu. On se odlučio da ponudi sobu preko puta Kalemegdana marljivom studentu i ovaj njegov potez naišao je na oduševljenje mnogih.
- Dragi prijatelji,
Imam jedan predlog, a i možda će još nekoga da motiviše da uradi slično pošto su cene stanova astronomski skočile.
Naime, u stanu gde živim, u Beogradu, preko puta Kalemegdana, imam jednu sobu koja se ne koristi.
I tražim studente ili studentkinje, dvoje ljudi, koji bi tu bili, prespavali.
Oslobođeni su bilo kakvih troškova.
Stan je veliki, lep, ima protočni bojler, a ja živim u drugom delu stana, na spratu.
Želja mi je da pomognem na taj način, pošto sam i sam, došao iz malog grada, i nije bilo lako.
Kada sam došao u Beograd, prve godine studiranja, potpuno besplatno sam živeo kod legende naše košarke Ducija Simonovića, a posle kod još nekih prijatelja koji su stali iza mene, tako želim da bar dvoje mladih ljudi podržim, godišnje, na taj način, tj. i njihove roditelje, da bar oko smeštaja ne moraju da brinu.
Ono što mi je važno to je da su redovni studenti, odgovorni, skromni.
Znači bili bi oslobođeni plaćanja, komunalija, struja, internet, itd.
Prema meni nemaju nikakvu obavezu, osim da se uljudno ponašaju.
Neka se javi, ko je zainteresovan, pa ćemo videti - napisao je Stefan Simić.
U današnja teška vremena, posebno za studente koji nisu iz Beograda, ovaj potez svakako je vredan pohvale.
Foto: Printscreen
Simićeva objava naišla na oduševljenje pratilaca
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
ki
pre 3 godine
Ako je prošao Ducijevu školu i živio kod njega bolje Vam ne da se tu ne pojavljujete. Otkud znam? Pa znam Ducijevog sina.
Srbi širom Kosova i Metohije od ranih jutarnjih sati masovno izlaze na izbore, a prizori iz srpskih sredina svedoče o velikom odzivu građana koji žele da ostvare svoje biračko pravo i izaberu svoje istinske predstavnike u parlamentu u Prištini.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike Miloš Vučević obišao je Topolu gde je razgovarao sa građanima, istakavši da blokaderi ne mogu da dekodiraju i da nam neće zabraniti da pišemo ćirilicom, verujemo u crkvu i postujemo trobojku.
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije, Ana Brnabić, oglasila se na društvenoj mreži Iks povodom izveštavanja pojedinih crnogorskih medija o učešću predsednika Srbije Aleksandar Vučić na Samitu Evropska unija – Zapadni Balkan održanom u Tivtu.
Nacionalni savet crnogorske nacionalne manjine izražava zabrinutost zbog atmosfere tenzija, podela i optužbi koja je poslednjih dana pratila posetu predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića Crnoj Gori.
Sada traje kampanja laži o tome kako je zastava Kraljevine Crne Gore navodno imala drugačiju nijansu plave boje, piše profesor Filozofskog fakulteta u Beogradu Čedomir Antić za "Kompas".
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo koga to traži novinar blokader Mladen Savatović, čime se zanima političar u pokušaju Đorđe Stanković, gde se skriva najbolji drugar rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović, kako se opušta propali aktivista Petar Đurić…
Mladić A. E. (26) teško je povređen u eksploziji na Zvezdari i amputirana mu je šaka, a uzrok eksplozije je, kako se nezvanično saznaje, topovski udar.
Strani državljanin spašen je danas na Durmitoru, u akciji Avio helikopterske jedinice Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Crne Gore, pripadnika Gorske službe spašavanja (GSS) i Službe zaštite i spašavanja Žabljak.
Skladište nafte pogođeno je u vazdušnom napadu na grad Jedi Kuju na Krimu, koji je pod ruskom kontrolom, rano ujutru 7. juna, preneli su kanali na društvenim mrežama.
Vlada Velike Britanije osudila je "ljude koji pokušavaju da se mešaju u demokratiju i da podstiču podele", nakon komentara američkog potpredsednika DŽej Di Vensa o smrti britanskog tinejdžera Henrija Novaka, prenosi "Politiko".
Američki glumac Džejms Hendi poznat po ulogama u filmovima Top Gan: Maverik i Džumandži, izboden je na smrt u vlastitom domu u Los Anđelesu, saopštila je policija.
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
Pojedine rase mačaka imaju težak temperament i znaju da budu agresivne, ako neko dođe u njihov dom bez jasne dobrodošlice. Nakostreše se, sikću, jure i napadaju.
Nakon što je Jakov Jozinović zabio nož u leđa Srbima kad je promociju zakazao u Zagrebu, odmah je isplivala njegova prošlost o kojoj je do sada ćutalo!
Ćerka trubača Dejana Petrovića Jovana Petrović pretučena je od strane brata MMA borca Marka Bojkovića, a kako saznajemo za nasilnikom policija još traga.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar