IZMENA SAOBRAĆAJA ZBOG PRIKAZA SPOSOBNOSTI VOJSKE SRBIJE! Jedna ulica u Batajnici će biti ZATVORENA
Podeli vest
Na vojnom aerodromu „Pukovnik-pilot Milenko Pavlović“ u beogradskom naselju Batajnica u toku su pripreme za prikaz sposobnosti Vojske Srbije „Granit 2023“, koji će, povodom Dana Vojske Srbije, biti održan u subotu. Tom prilikom upostaviće se privremena lokalna autobuska linija 706AM na relaciji "Batajnica (železnička stanica)" - aerodrom Batajnica.
"Tokom održavanja prikaza sposobnosti Vojske Srbije na aerodromu Batajnica, u subotu će od 7 do 16 časova doći do promena u radu linija javnog prevoza" glasi saopštenje Sekretarijata za javni prevoz.
Pre 24 godine, na današnji dan, započela je Bitka za Košare. Borba na jugoslovensko-albanskoj granici trajala je 67 dana i odnela je 108 života. Napad je bio silovit, iznenadio je Vojsku Jugoslavije. OVK je zauzela karaulu, ali nije uspela dublje da prodre na Kosovo i Metohiju, što je bio osnovni cilj napada.
09.04.2023
11:59
U potpunosti će biti obustavljen saobraćaj u Ulici pukovnika Milenka Pavlovića, na delu od raskrsnice sa ulicama Jovana Brankovića i Carice Jelene do raskrsnice sa ulicama Novosadskom i Drage Mihailović u Batajnici (osim za vozila privremene lokalne autobuske linije 706AM).
Zbog toga će vozila javnog prevoza saobraćati na sledeći način: vozila sa linije 700 će ići od okretnice "Batajnica (železnička stanica)" ulicama Matrozovom, Carice Jelene, Jovana Brankovića, Save Grkinića, Vojvođanskih brigada i dalje redovnom trasom. Vozila na linijama 73, 706 i 706E će saobraćati ulicama Majora Zorana Radosavljevića, Carice Jelene, Matrozovom do okretnice "Batajnica (železnička stanica)" dok će vozila sa linije 702 ići ulicama Šangajskom i Mladih gorana do privremenog terminusa "Batajnica (Šangajska)".
Foto: Tanjug
Iz ovog sekretarijata su takođe saopštili da se vozila sa linije 703 dele na dva dela, i to na liniju 703L, čija vozila će se kretati trasom: privremeni terminus "Batajnica (Šangajska)" – Mladih gorana – Šangajska – Put za Ugrinovce – Beogradska – terminus "Ugrinovci", kao i na liniju 703L1, čija vozila će ići trasom: terminus "Zemun /Kej oslobođenja/" – Marka Nikolića – Dr Jovana Subotića – Stevana Markovića – Glavna – Trg Branka Radičevića – Cara Dušana – Batajnički drum – Batajnički drum 6. deo – Batajnički drum 17. deo – Slobodana Bajića – Batajnički drum – Majora Zorana Radosavljevića (Matrozova, Carice Jelene, u smeru ka Keju oslobođenja) – Stevana Dubajića – Kralja Radoslava – Vojvode Nikole Stanjevića – Matrozova – terminus "Batajnica (železnička stanica)".
Uspostaviće se privremena lokalna autobuska linija 706AM na relaciji "Batajnica (železnička stanica)" – aerodrom Batajnica. Trasa linije biće sledeća: "Batajnica (železnička stanica)" – Matrozova – Carice Jelene – Pukovnika Milenka Pavlovića – terminus "Aerodrom Batajnica". Vozila sa ove linije će koristiti sva postojeća stajališta.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pre 24 godine, na današnji dan, započela je Bitka za Košare. Borba na jugoslovensko-albanskoj granici trajala je 67 dana i odnela je 108 života. Napad je bio silovit, iznenadio je Vojsku Jugoslavije. OVK je zauzela karaulu, ali nije uspela dublje da prodre na Kosovo i Metohiju, što je bio osnovni cilj napada.
Poljske specijalne službe učestvovale su u pomoći ukrajinskim bezbednosnim strukturama prilikom organizacije pokušaja atentata na ruskog generala Vladimira Aleksejeva, saopštila je u ponedeljak Federalna služba bezbednosti Rusije (FSB).
Direktorka Instituta za uporedno pravo Jelena Ćeranić Perišić i njeni najbliži saradnici napravili su od zdanja tog Instituta u Beogradu kulperaj, saznaje Informer.
Program reformi Bosne i Hercegovine sa NATO savezom danas je podržalo Veće ministara, uključujući i srpske ministre, što je šef diplomatije Elmedin Konaković pripisao prošlonedeljnoj poseti srpskog lidera i izaslanstva Vašingtonu.
Tamara Jeremić, blokaderka sa Stomatološkog fakulteta koja je gostovala u Utisku nedelje i sa kojom se sprdaju društvene mreže, podigla je nivo blokaderske gluposti na viši nivo.
U 26. epizodi Exatlona Plavi tim je došao do zaključka da među njima postoji "krtica", odnosno izdajnik, koji Crvenima otkriva informacije. Najsumnjivija im je Anabela Zonai, kapitenka ekipe.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Srbin (33) iz Jagodine poginuo je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila 7. februara u Minhenu, dok je vozač ''poršea'' teško povređen. Sada su se pojavile prve fotografije sa mesta nesreće, a scene su uznemirujuće.
Teška saobraćajna nesreća dogodila se 7. februara u Minhenu, a u njoj je poginuo muškarac iz Jagodine (33), dok je vozač ''poršea'' u kom je bio, teško povređen.
Nakon filmskih dešavanja i kidnapovanja pevača Daniela Kajmakoskog, koje sticajem okolnosti nije prošlo po planovima otmičara,, oglasila se njegova supruga Marina kao i advokat Branislav Stanišić.
Teška saobraćajna nesreća dogodila se danas oko 15 časova na državnom putu drugog A reda između Vladičinog Hana i Surdulice, kod sela Žitorađe, a jedna osoba je nastradala.
Stanovnica Harkova, Ana Kornilova, objavila je na društvenim mrežama ispovest u kojoj navodi da je potpuno iscrpljena od stalnih očekivanja da bude čvrsta i nepokolebljiva.
Zvaničnici Merilenda saopštili su da se u ponedeljak popodne dogodila pucnjava u jednoj srednjoj školi. Kako se navodi, najmanje jedna osoba je pogođena iz vatrenog oružja.
Nastup portorikanskog repera Beda Banija na poluvremenu Superboula nimalo se nije dopao američkom predsedniku Donaldu Trampu, koji je uputio niz kritika na račun izvođača i organizatora.
Sin glumačkog para Dragana Petrovića Peleta i Olge Odanović je proteklog petka prvi put nastupio u javnosti kao direktor Filmskog centra Srbije, a tu funkciju obavlja od oktobra prošle godine.
Dok se opozicioni blok utrkuje da film "Svadba" proglasi simbolom pomirenja između Srba i Hrvata, katolička župa javno je pozvala vernike na bojkot filma jer "ismeva veru".
Otac preminulog glumca Nebojše Glogovca, Milovan Glogovac, u svojoj poslednjoj televizijskoj ispovesti otvoreno je govorio o poslednjim trenucima Nebojše Glogovca.
Nikola Tesla je verovao da jutarnja ishrana mora da rastereti telo i izoštri um, pa je birao namirnice koje ne troše energiju, već je čuvaju, kao što je celer.
Bivši kandidat za predsednika Hrvatske Miro Bulj, poznat po proustaškim stavovima, udario je na bivšeg čelnika Dinama Zdravka Mamića i pevačicu Svetlanu Cecu Ražnatović zarad jeftinih političkih poena.
Pevačica Rada Manojlović otkrila je da mnogi greškom misle kako je ugradila silikone u grudi i zadnjicu, a sve zbog viška kilograma koji je nedavno dobila.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar