Potresno! Slaviša iz Medveđe koji je stradao od uboda stršljena, danas sahranjen, a njegovom najboljem prijatelju obeležili pola godine!
Podeli vest
Cela varoš Medveđa je u šoku! Slaviša Vučićević (45) radnik Elektrodistribucije koji je smrtno stradao od uboda stršljena, sahranjen je na lokalnom groblju, a baš danas se obeležava šestomesečni pomen njegovom najboljem prijatelju i kolegi Miodragu Brnoviću.
Slaviša i Miodrag su bile dugogodišnje kolege i dobri drugovi. Zajedno su bili na terenu u Sijerinskoj Banji, početkom januara, radi otklanjanja kvara u trafo stanici.
Tokom leta svaki grad u Srbiji organizuje razne manifestacije za zabavu, ali samo u ovom gradu, uz takmičenja u kulinarstvu i drugim veštinama, imaju izbor za najboljeg zeta i snajku!
Slovenac Oliver Tič (40) koji je aprila ove godine sa svojim psom Karlitosom krenuo pešice na put oko sveta dug 30.000 kilometara stigao j u Niš, rodni grad svog oca.
09.07.2024
14:18
Miodrag je poginuo od strujnog udara pred Slavišinim očima, i nikako nije mogao da mu pomogne.
Ovih dana u Bajinoj Bašti "privode" se kraju i poslednje pripreme za najstariju i najmasovniju manifestaciju u ovom gradu, koja se već tri decenije organizuje na reci Drini.
Jedan mladić zapanjio je sve kupače na Ledinačkom jezeru nadomak Novog Sada skokom u vodu!
08.07.2024
18:55
- Ujutru je kosio travu u dnu svog dvorišta. Pričaju da ga je dva ili tri stršljena ubolo a jedan je pogodio krvni sud na vratu. Pošao je ka kući da se umije, ali je pao bukvalno pred vratima. Divan čovek u punoj snazi. Vredan i pošten radnik. Šteta i velika nesreća za kuću - priča meštanka Medveđe.
Za Slavišu još kažu da je bio posvećen porodici i poslu, te da je bio i ugledan domaćin, koji je pored posla imao i imanje koje je obrađivao.
- Kažu da ga jestršljen ubo za vrat, a da nije ni stigao da uđe u kuću i pozove Hitnu pomoć. Pao je na kućnom pragu - potvrđuje jedan od njegovih kolega.
Nesrećni čovek je iza sebe ostavio suprugu, ćerku, sina, majku i oca, kao i sestru. Njegova sestra oprostila se od njega objavom na društvenim mrežama potresnim rečima.
Foto: Informer/privatna arhiva
Tačno pre godinu dana od uboda stršljena stradala je i Čačanka (57).
- Ona je mašući kuhinjskom krpom pokušala da istera insekt iz kuće i oborila ga na pod. Prišla mu je i rukom zaštićenom krpom ga uhvatila želeći da ga prignječi. Stršljen ju je ubo kroz krpu za prst - ispričala je tada njena rođaka iz sela Donja Gorevnica kod Čačka.
Nesrećna žena je odmah nakon uboda poćela da se guši, a jezik da joj otiče. Kada je Hitna pomoć stigla davala je znake života, međutim ubrzo je podlegla.
Kragujevčanka Danijela Cvetković je asistent na Medicinskom fakultetu. Doktorirala je 2017. godine na temu nove terapije kod pacijenata obolelih od karcinoma dojke, a samo tri godine kasnije i sama je ušla u koštac sa opakom bolešću.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Tokom leta svaki grad u Srbiji organizuje razne manifestacije za zabavu, ali samo u ovom gradu, uz takmičenja u kulinarstvu i drugim veštinama, imaju izbor za najboljeg zeta i snajku!
Zapadne zemlje gube liderske pozicije i postepeno ustupaju mesto novim centrima rasta, uključujući države Globalnog juga, izjavio je ruski predsednik Vladimir Putin.
Okoreli opozicionar Aleksandar Jovanović Ćuta pohvalio je predsednika Srbije Aleksandra Vučića, ni manje ni više nego gostujući na blokaderskoj televiziji "N1", što je izazvalo veliku pažnju jer je lažni ekolog poznat kao jedan od najvećih mrzitelja predsednika Vučića i Srbije.
Novinar Uroš Piper pohvalio je direktora nedeljnika ''Vreme'' Stevana Ristića koji je otvoreno priznao da su građani navikli na letovanja i penzioneri da primaju penzije na vreme i to sve dok je Aleksandar Vučić na vlasti.
Šačica blokadera, njih petnaestak, okupila se kod novog mosta na Tamišu koji je nedavno otvorio predsednik Srbije Aleksandar Vučić, kako bi zviždali vozovima.
Više javno tužilaštvo u Beogradu najoštrije negoduje zbog nastavka kampanje kojom portal Nova. rs nastavlja da targetira tužioce ovog tužilaštva uz iznošenje neosnovanih tvrdnji i lažnih činjenica u svojim tekstovima.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike Miloš Vučević izjavio je da ne može da veruje da neko neće da ide u vojsku Srbije jer se ne slaže sa mišljenjem predsednika države.
Lažni ekolog Bojan Simišić iz nevladine organizacije ''Eko straža'' udario je na glavnu urednicu portala "Vaseljenska" Vesnu Veizović, što je oštro osudila Asocijacija novinara Srbije.
U stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se juče dogodila na auto-putu Ruma–Šabac, kod skretanja za Hrtkovce, poginule su tri mlade osobe, dok je četvrta teško povređena.
Šabac tuguje zbog tragične smrti troje mladih u jučerašnjoj saobraćajnoj nezgodi na auto putu Ruma-Šabac. Tišina je zavladala gradom posle nezapamćene tragedije.
Beogradska policija uhapsila je U. M. (44) iz Loznice zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo prikazivanje, pribavljanje i posedovanje pornografskog materijala i iskorišćavanje maloletnog lica za pornografiju, kao i D. K. (23) iz okoline Paraćina, koji se tereti za krivično delo polno uznemiravanje.
Terorista Anders Behring Brejvik, osuđen za masovno ubistvo u Norveškoj 22. jula 2011. godine, ponovo je promenio svoje ime u nacionalnom registru, prenose norveški mediji.
Prva faza potencijalnog mirovnog sporazuma između Irana i Sjedinjenih Država mogla bi biti povratak na status kvo pre početka sukoba, objavili su mediji.
Stariji muškarac (89) ranio je više osoba u odvojenim pucnjavama na dve lokacije u Atini u Grčkoj, nakon čega je pobegao i za njim se traga, saopštili su lokalni mediji.
Glumica Sidni Svini dobila je ponudu vrednu čak 300.000 dolara od platforme za odrasle CamSoda nakon što su njene erotske scene u seriji "Euforija" izazvale ogromnu pažnju publike širom sveta.
Filmski kompozitori Aleksandra Kovač i Roman Goršek su po pozivu i izboru prestižnog Kanskog festivala TV serija "Canneseries Festival", učestvovali na konferenciji Industry days, koja je održana u sklopu festivala u Kanu, od 23. do 25. aprila u Palais de Festival.
Helena Bonam Karter napustila je snimanje četvrte sezone serije "Beli lotos" ("The White Lotus") nakon što je produkcija procenila da njen lik ne odgovara prvobitnoj viziji kreatora serije Majka Vajta.
Domaće zemičke za burgere koje su mekane, vazdušaste i spolja blago hrskave mogu se pripremiti jednostavno i brzo, a ukusom daleko nadmašuju kupovne varijante.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar