Kreću gužve: Ovaj granični prelaz je najkritičniji
Podeli vest
Prema informacijama Uprave granične policije putnička vozila se na nekim graničnim prelazima naše zemlje zadržavaju od 30 do 60 minuta, a teretna vozila 120 minuta.
Na putničkim terminalima, na graničnom prelazu Horgoš, na ulazu u zemlju, vozila se zadržavaju 45 minuta, a na Preševu, na izlazu, čekaju 30 minuta, kao i na ulazu na Batrovcima, dok se autobusi na ulazu na tom prelazu zadržavaju 60 minuta, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS).
Prema informacijama Uprave granične policije na putničkim terminalima naših graničnih prelaza vozila se na izlazu na Preševu zadržavaju 30 minuta, dok se na teretnim terminalima vozila zadržavaju najviše 240 minuta.
Prema informacijama Uprave granične policije, na graničnom prelazu Horgoš, na ulazu u Srbiju, zadržavanje za putnička motorna vozila je 45 minuta, a na izlazu iz zemlje, na prelazu Preševo, 40 minuta, saopštili su danas Putevi Srbije.
19.07.2025
15:22
Na teretnim terminalima, na graničnim prelazima Sremska Rača i Batrovci, na izlazu, vozila se zadržavaju 120 minuta.
Na ostalim graničnim prelazima nema dužih zadržavanja za sve kategorije.
Iz AMSS-a upozoravaju da su pregrevanje vitalnih sklopova na vozilu kao i opasnost od njihovog otkaza višestruko veći kada je temperatura vazduha u hladu iznad 35 stepeni.
Prema informacijama Uprave granične policije nema zadržavanja na putničkim terminalima naših graničnih prelaza, dok se na teretnim terminalima vozila zadržavaju najviše 420 minuta, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS). Ukoliko planirate putovanje, sada je pravi trenutak za to.
Prema informacijama Uprave granične policije dobijenim u 5.15 časova, putnička vozila se na graničnim prelazima naše zemlje zadržavaju od 20 do 90 minuta, dok se teretna vozila na izlazu na Batrovcima zadržavaju 120 minuta, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS).
13.07.2025
07:24
- Zato, samo ako morate, za vožnju koristite najtopliji deo dana, ali i tada samo na kraćim relacijama i sa čestim pauzama - poručuju iz AMSS-a.
Ukazuju i da se približavamo poslednjem vikendu u julu, zbog čega već danas može biti intenzivnijeg saobraćaja na auto-putevima i naplatnim rampama.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Prema informacijama Uprave granične policije na putničkim terminalima naših graničnih prelaza vozila se na izlazu na Preševu zadržavaju 30 minuta, dok se na teretnim terminalima vozila zadržavaju najviše 240 minuta.
Dragan J. Vučićević, glavni urednik Informera, uključio se u program Informer televizije i otkrio najnovije informacije o zdravstvenom stanju Ivice Dačića, ministra unutrašnjih poslova, koji je hospitalizovan u sredu.
Ministar za evropske integracije Nemanja Starović komentarisao je na društvenoj mreži Iks izjavu bivšeg diplomate Nebojše Vujovića u blokaderskom mediju Danas, gde je rekao da je "cilj Đurićevog poziva u Vašington je tajni sporazum o priznavanju Kosova".
Kadgod sam se ponadao da smo mi Srbi onakvi kakvima volimo da se predstavljamo, od epskih pesama pa do viceva u kojima obavezno budemo najpametniji, moj me narod, ili deo naroda, demantuje.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike Miloš Vučević izjavio je gostujući na B92 televiziji jeste da stres kao i politika utiče na zdravlje te da je to bio slučaj i sa Ivicom Dačićem kao i da je ono što se može pročitati na mrežama zapravo deponija nemorala.
Pomoćnik direktora Klinike za pulmologiju UKCS Spasoje Popević otkrio je najnovije informacije o zdravstvenom stanju ministra unutrašnjih poslova i lidera SPS Ivice Dačića.
Nevena Petrović otkrila je da je tokom današnjeg duela u glavi čula glas bivšeg saigrača Alekse Erskog, kao i da veruje da će pobediti svoju suparnicu Milicu Ohman na večerašnjem Exatlon poligonu.
Dejan Jelača, srpski glumac koji živi i radi u Americi gostujući u Info jutru otkrio je kakav je život preko okeana i kako Amerikanci gledaju na poteze svog predsednika Donalda Trampa.
Miljan Damjanović, potpredsednik SRS i Marko Šćepanović, savetnik ministra Ivice Dačića gostujući u Info jutru komentarisali su zlurade komentare na račun zdravstvenog stanja ministra spoljnih poslova.
Zbog najnovijih šokantnih vesti o ministru Ivici Dačiću, lideru SPS, koji je u bolnici i u životnoj je opasnosti najnoviju epizodu ‘Eksatlona’ emitovaćemo u nešto kasnijem terminu, iza 21.30.
Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju i Miroslav Čučković, član predsedništva SNS gostujući u Info jutru komentarisali su predstojeće lokalne izbore, ali i pripremu atentata na predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Policija u Beogradu uhapsila je S. M. (28), zbog sumnje da јe izvršio krivično delo izazivanje opšte opasnosti, kao i D. M. (25), zbog sumnje da јe izvršio krivično delo izazivanje opšte opasnosti u saizvršilaštvu.
Roditelji dece koju je 3. maja 2023. u Osnovnoj školi ''Vladislav Ribnikar'' ubio maloletni učenik te škole, danas su na povoljenom suđenju njegovim roditeljima, Vladimiru i Miljani Kecmanović, govorili o danima uoči masakra i posledicama zločina koji je zauvek promenio njihove živote.
Prva dama Sjedinjenih Američkih Država Melanija Tramp predsedavaće u ponedeljak, 2. marta, sednicom Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija, sa fokusom na obrazovanje kao sredstvo za jačanje tolerancije i očuvanje svetskog mira, saopštila je danas Bela kuća.
Bivša američka državna sekretarka i predsednička kandidatkinja Hilari Klinton svedočila je danas pred članovima Odbora za nadzor Predstavničkog doma SAD u okviru istrage o Džefriju Epstinu.
Sjedinjene Američke Države ušle su u novu rundu pregovora o iranskom nuklearnom programu sa izuzetno tvrdim stavovima, dok su Vašington i Teheran i dalje daleko od dogovora koji bi sprečio mogući vojni sukob.
Manekenka Klaudija Šifer skuplja insekte, a glumac Džoni Dep voli da se igra sa barbikama. Ovo su samo neki od ekscentričnih hobija holivudskih zvezda.
Sestra ministra spoljnih poslova Ivice Dačića je glumica Emica Dačić, koja je igrala sekretaricu Branislava Lečića u jednoj od najgledanijih domaćih serija "Porodično blago".
Warner Bros. Pictures od 5. marta u srpske bioskope donosi "Nevestu", mračnu reinterpretaciju mita o Frankenštajnu sa Kristijanom Bejlom i Džesi Bakli u glavnim ulogama.
Tamara Krcunović je zabeležila još jednu maestralnu ulogu, kada je modnim sladokuscima na premijeri filma "Biće novih leta" priredila mali stilski čas.
Brz, ukusan i posan obrok dolazi iz jednostavne kombinacije pirinča, sočiva i spanaća. Gotov je za samo 15 minuta i savršen je za dane posta ili lagani biljni ručak bez komplikacija.
Jedan od najnovijih hitova je tzv. "metoda činije" - trik za kovrdžavu kosu koji je osvojio društvene mreže i još ne pokazuje znake opadanja popularnosti.
Nakon što su neobične i smelije nijanse na najnovijim uređajima naišle na izuzetno dobar prijem, tehnološki gigant iz Epla, razmatra sledeći korak - uvođenje upečatljive crvene boje.
Iako je belo sirće decenijama omiljeno sredstvo za čišćenje kuhinje i kupatila, sve češće ga ljudi primenjuju i u spavaćoj sobi kako bi prostor bio svežiji i uredniji.
Pevač Haris Džinović osvrnuo se na ćerkino preseljenje iz Srbije u Španiju, ali i na navode mlađe koleginice Nataša Alimpić da su bili u ljubavnom odnosu.
Večeras od 21 čas na Prvom programu RTS-a možete gledati drugo polufinale festivala PZE 2026. Novih 12 takmičara boriće se za glasove publike i stručnog žirija kako bi osigurali jedno od preostalih sedam mesta u velikom finalu i dobili šansu da predstavljaju Srbiju na Evroviziji u Beču.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar