U ritmu svakodnevice, između gradske vreve, visokih temperatura i neprestanih obaveza, pravo osveženje donosi vam vaš planinski kutak - vikendica ili apartman na Kopaoniku.
Mesto gde priroda govori tišinom, a svež vazduh obnavlja svaki dah. Upravo tu, gde se rađa mir i obnavlja energija, najvažnije je da vaš boravak bude siguran.
Vođena tim načelom, Kompanija "Dunav osiguranje" - Glavna filijala Kraljevo već osamnaestu godinu zaredom sprovodi akciju osiguranja vikendica i apartmana na Kopaoniku, sa ciljem da vaš planinski dom zaštiti od nepredviđenih rizika koji se dešavaju kad boravite u njemu ali i kada niste tu.
Akcija traje od 21. jula do 31. avgusta 2025. godine, a vlasnicima objekata se nudi 10 odsto popusta i mogućnost plaćanja u 12 mesečnih rata, čime osiguranje postaje lako dostupno i finansijski prihvatljivo.
- Ubrzan ritam života, svakodnevni stres i stalna izloženost obavezama podsećaju nas koliko je važno da pronađemo vreme za beg u prirodu – na planinu, gde se duh smiruje, a telo obnavlja. Ipak, da bi odmor zaista bio bezbrižan, potrebno je osećati se sigurno. A sigurnost se ne podrazumeva već se stvara i to najbolje osiguranjem koje nije luksuz, već stvarna potreba - poručuje Željko Kosovac, direktor Glavne filijale Kompanije "Dunav osiguranje" u Kraljevu.
Foto: pakt studio
Željko Kosovac, direktor GFO Kraljevo, Kompanija Dunav osiguranje.jpg
Za vašu kuću ili apartman, locirane na kopaoničkim padinama, kao i za stvari u njima, "Dunav osiguranje" nudi pokriće od osnovnih rizika požara, udara groma, eksplozije, oluje, grada, poplave i bujice, snežne lavine, izlivanja vode iz instalacija, loma stakla, provalne krađe, razbojništva, obične i teške krađe, obesti ili zle namere trećih lica, te pada letelice. Još manje ćete brinuti o bezbednosti svoje mirne luke i utočišta ugovaranjem osiguranja i od dopunskih rizika zemljotresa, loma instalacija, udara nepoznatog motornog vozila i od opšte odgovornosti.
- Možete osigurati kako sam objekat, tako i sve što se u njemu nalazi – od nameštaja, posuđa, bele tehnike, pa sve do kosačica, alata ili solarnih panela. Cena osiguranja kreće se već od 4.000 dinara na godišnjem nivou, zahvaljujući mogućnosti plaćanja u 12 mesečnih rata, mesečni izdatak iznosi tek oko 300 dinara, što je simbolična suma za sigurnost koju imate tokom cele godine - dodaje Kosovac.
Dugogodišnji osiguranik Kompanije "Dunav" Sveto Kalabić iz naselja Lisina na Kopaoniku potvrđuje da je osiguranje ulaganje koje se višestruko isplati.
- Godišnja premija iznosi tek oko 0,002 odsto vrednosti imovine, što kad se podeli na mesečne rate predstavlja zaista simboličnu sumu novca za bezbrižnost koja vam je zagarantovana. Posebno mi je važno to što je "Dunav osiguranje" domaća, srpska Kompanija kojoj verujem - naglašava Kalabić.
Ništa manje nije poučno iskustvo našeg osiguranika Časlava Đurovića iz naselja Treska koji naglašava značaj pravovremene zaštite imovine.
- Tokom 30 godina, imao sam dve štete – obe su rešene brzo i u celosti su isplaćene. Prezadovoljan sam uslugom i zato i dalje osiguravam svoju vikendicu kod "Dunava". Savetovao bih i mlađim vlasnicima da urade isto – jer šteta može biti velika, a mesečna rata je zaista mala - poručuje Đurović.
Više informacija o akciji zainteresovani mogu da dobiju besplatnim pozivom Kontakt centra Kompanije "Dunav osiguranje" na broj 0800 386 286 ili putem imejl adrese: kontaktcentar@dunav.com. Informacije o ovom i drugim vrstama osiguranja dostupne su tokom cele godine, a naši ljubazni operateri rado će vam pružiti sve potrebne detalje u bilo kom trenutku.
U Boru, od 7. do 9. jula, uz tradicionalnu podršku Kompanije "Dunav osiguranje", održano je državno finale dvanaeste sezone Sportskih igara mladih (SIM) u Srbiji. I ovi, najmasovniji sportski susreti dece i mladih u našoj zemlji ali i u regionu odvijali su se uz snažnu poruku "Pružam ruku, ne podmećem nogu", koja je potekla iz Kompanije i postala simbol te manifestacije čija je ideja vodilja jačanje drugarstva, prijateljstva, fer-igre u sportskim nadmetanjima ali i u svim životnim okolnostima.
Da li već zamišljate svetlucanje blistave morske površine, nežno plavetnilo vedrog letnjeg neba, titraj zvezda nad nekom prelepom plažom ili možda na vrhu planine čije obronke nameravate da savladate udišući punim plućima kristalno čist vazduh?
Firma „Agro plus“ iz Svetozara Miletića kod Sombora izgrađena je na snažnim temeljima moderne poljoprivrede. Ratarstvo, stočarstvo i proizvodnja bioenergije tri su stuba tog uspešnog preduzeća.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dok se "želu da bude nosilac" blokaderske liste Vladan Đokić baškario na Jadranskom moru, Milo Lompar, njegov glavni konkurent sa blokaderske liste "opipava" tokom leta alternative za sklapanje novih političkih saveza.
Lider "Srpskih suverenista" Vukša Dragović izneo je danas šokantne podatke Narodne Banke Srbije koji razotkrivaju razmere delovanja takozvane "NVO hidre" u našoj zemlji.
Politički analitičar Uroš Piper javno je raskrinkao i prozvao Slobodana Georgieva, blokaderskog urednika trovačnice Nove S, uputivši mu brutalnu poruku na društvenoj mreži Iks.
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić ugostio je večeras ministarku unutrašnjih poslova Namibije Lusiju Ipumbu na svečanoj večeri, nakon što su danas u Beogradu potpisali važan Memorandum o razumevanju koji predviđa najviši nivo saradnje u borbi protiv organizovanog kriminala i međunarodnog terorizma.
U saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila danas oko 16.50 časova na Smederevskom putu, u Ulici Aleksandra Kostića, sudarila su se dva putnička automobila.
Crnogorska policija vrši pretese na teritoriji Podgorice i Kolašina tragajući za odbeglim bivšim policajcem Nebojšom Bugarinom, navodnim saradnikom vođe kavačkog klana Radoja Zvicera.
Službenici policije Crne Gore uhapsili su B.E. (21) iz Bara i P.I. (42) iz Srbije zbog prekoračenja dozvoljene brzine na auto-putu, gde je ograničenje 100 kilometara na sat, saopšteno je iz Uprave policije.
Crnogorska policija vrši pretres na teritoriji Podgorice i Kolašina u potrazi za odbeglim Nebojšom Bugarinom, navodnim saradnikom vođe "kavačkog" klana Radoja Zvicera, koji je na suđenju za šverc kokaina.
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušano je troje osumnjičenih zbog postojanja osnova sumnje da su 2. avgusta 2026. godine po prethodnom dogovoru, zajednički učestvujući u radnji izvršenja, iz koristoljublja lišili života oštećenog R.G.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Tokom velikih vrućina organizmu je potrebno više tečnosti, a mnogi posežu za osvežavajućom limunadom. Ipak, stručnjaci ističu da čaj može biti još bolji izbor. Osim što rashlađuje kada se pije hladan, ledeni čaj pruža i brojne zdravstvene koristi.
Uz veliki broj rasa različitih veličina i karaktera, izbor pravog ljubimca nije uvek jednostavan. Jedna od rasa koja se često ističe kao dugovečna i nezahtevna za držanje jeste engleski toj španijel.
Rijaliti zvezde Uroš Stanić i Sanja Grujić poslednjih dana privlače pažnju zajedničkim trenucima koje dele sa pratiocima, a sad su uhvaćeni golišavi na plaži.
Doktorka Nada Macura nije krila zaprepašćenje i ogorčenje zbog, kako tvrdi, neproverenih informacija i vesti da ulazi u "Elitu 10", te je za Informer sve oštro demantovala.
Tokom rasprave u kojoj se pominjala pesma "Beograd", Svetlana Ceca Ražnatović šokirala je javnost izjavom da je zapravo ona napisala taj stih, a ne Dino Merlin.
Kamera Informera zabeležila je sinoć patriotski trenutak večeri, kada je pevačica Jovana Tipšin izvodila pesmu "Veseli se, srpski rode", a Dragan Stanković sa sinom razvio srpske zastave!
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.