• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

12.11.2025

13:39

Zbog radova ove linije menjaju trasu: Ovom rutom idu autobusi

Informer

Vesti

Zbog radova ove linije menjaju trasu: Ovom rutom idu autobusi

Zbog velikih gužvi koje su nastale kao posledica radova u Bulevaru vojvode Mišića, a na zahtev građana, izmenjene su trase linija 49 i 94, saopšteno je iz Sekretarijata za javni prevoz.

Trase će biti izmenjene tako što će vozila sa ovih linija u smeru ka Banovom brdu i Novom Beogradu saobraćati na trasi: Neznanog junaka - Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića - Bulevar vojvode Putnika – Mostarska petlja - Bulevar vojvode Mišića - petlja "Careva ćuprija" i dalje na redovnim trasama.

Vozila će se ovim trasama kretati od četvrtka, 13. novembra, do kraja radova u Bulevaru vojvode Mišića - faza 5, odnosno do 20. novembra.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Misteriozna pratnja i roze rančić! Žaki mislila da je niko ne vidi, a GOSI služba je snimila u sekundi (FOTO)
Politika

Misteriozna pratnja i roze rančić! Žaki mislila da je niko ne vidi, a GOSI služba je snimila u sekundi (FOTO)

Dok pošten svet u Srbiji radi, stvara i bori se za napredak svoje zemlje, perjanice tajkunskih medija i blokaderi koji bi da ruše Srbiju, još jednom pokazuju kako zapravo žive na visokoj nozi i uživaju bez trunke blama. Ekskluzivni snimak, koji je zabeležila naša budna GOSI služba, dokazuje da za njih nema krize, za njih postoje samo opuštanje, šetnja i lagodan život.

18.07.2026

11:54

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Održana premijera filma "Odiseja" u Srbiji
Kultura

Održana premijera filma "Odiseja" u Srbiji

Slavni holivudski vizionar Kristofer Nolan skoro ceo život sanja da snimi film uz pomoć revolucionarne IMAX tehnologije i da na velikom platnu oživi mitsku priču o kralju Itake, jedinom smrtniku koji je uspeo da nadmudri i porazi moćne bogove sa Olimpa.

17.07.2026

14:27

Magazin

Džet set