• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

18.11.2025

18:45

Novinar iz Sarajeva zagrmeo u studiju Informera: Ovo ni Lečić nije mogao da predvidi (VIDEO)

Zoran Sinko

Vesti

Novinar iz Sarajeva zagrmeo u studiju Informera: Ovo ni Lečić nije mogao da predvidi (VIDEO)

Podeli vest

Večerašnja epizoda Političkog kviza na Informer televiziji privukla je veliku pažnju publike, a takmičari su pokazali neverovatno znanje koje je oduševilo gledaoce!

Naime, večeras su znanje odmerili novinar Duško Zavišić rodom iz Sarajeva i mašinski inženjer Miodrag Pavlović iz Kruševca.

Kao i svakog dana, učesnici su znanje i koncentraciju odmerili u pet igara, a to su: "Replika", "Iza kulisa", "Politička mapa sveta", "Dnevni red", i na kraju "Glasačka kutija".

 

Na kraju ove epizode, pobedu je odneo Duško Zavišić sa osvojenih 57 poena, a konačni pobednik će se znati sutra, nakon revanša ova dva takmičara. 

Pitanja koja je voditelj Branislav Lečić postavio takmičarima, kao i njihove odgovore, možete pogledati u videu ispod: 

Ukoliko i vi želite da budete deo "Političkog kviza" prijavite se putem mejla politickikviz@gmail.com i pošaljite svoje ime, prezime i broj telefona.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Emisija koja otkriva sve! Ne propustite "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Emisija koja otkriva sve! Ne propustite "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…

20.03.2026

10:30

Tramp odlazi u novembru
Live TV

Tramp odlazi u novembru

Dejan Jelača, glumac gostujući u Info jutru komentarisao je situaciju u Americi u kojoj živi i radi već duži niz godina.

19.03.2026

12:04

JOŠ TV VESTI

Hronika

Rus pod istragom u Beogradu: Podvodio sunarodnice i uzimao zaradu
Hronika

Rus pod istragom u Beogradu: Podvodio sunarodnice i uzimao zaradu

Nakon što je policija obavestila Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu da je u, Ulici Uroša Martinovića na Novom Beogradu, zatečena državljanka Rusije u prekršaju prostitucije, tužilac je naložio da se utvrdi identitet osobe za koju se sumnja da je posredovala u vršenju prostitucije.

20.03.2026

20:45

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Ovo su najpoznatije uloge Čaka Norisa
Showbiz

Ovo su najpoznatije uloge Čaka Norisa

Glumac Čak Noris preminuo je jutros u 86. godini života u bonici na Havajima. Ostaće upamćen po legandarnoj ulozi Kordel Voker u seriji "Voker, teksaški rendžer".

20.03.2026

15:35

Magazin

Džet set