• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

31.12.2025

06:42

Debeo minus, mraz i sneg: Evo sa kakvim vremenom ulazimo u 2026. godinu

Tanjug/AP

Vesti

Debeo minus, mraz i sneg: Evo sa kakvim vremenom ulazimo u 2026. godinu

Podeli vest

Tokom dana očekuje se drastičan pad temperature na teritoriji čitave Srbije, a prema najavama, u Novu 2026. godinu ućićemo sa snežnim padavinama.

U Srbiji će danas biti oblačno i osetno hladnije, na severu samo pre podne pretežno sunčano, dok se provejavanje slabog snega očekuje povremeno na planinama istočne Srbije, a temperature će se kretati od minus 10 do dva stepena, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.

U novogodišnjoj noći biće oblačno uz slab i umeren mraz, ponegde u Vojvodini i uz provejavanje slabog snega, sa temperaturama od -4 do -1, na jugu zemlje hladnije, oko -7 stepeni.

Foto: EPA

 

U Beogradu će biti osetno hladnije, pre podne sunčano, posle podne uz povećanje oblačnosti i jutarnje temperature od -7 do -4, a dnevnu oko jedan stepen.

Novogodišnja noć biće oblačna uz slab mraz, sa temperaturama od minus tri do minus jedan stepen.

U petak i subotu očekuje se osetno toplije vreme uz najvišu dnevnu temperaturu od 9 do 14 stepeni, dok se novi pad temperature očekuje od nedelje.

BONUS VIDEO


Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

NE PROPUSTITE: Novogodišnji specijal "Na merama" - razotkrivamo tajne poznatih!
Live TV

NE PROPUSTITE: Novogodišnji specijal "Na merama" - razotkrivamo tajne poznatih!

Novogodišnji specijal "Na merama" podsetiće vas na neke od najzanimljivijih trenutaka koje je prethodnih sedmica zabeležilo tajno novinarsko odeljenje Infomera, kao što su (ne)snalaženje u saobraćaju Branimira Nestorovića, tajno domunđavanje Đorđa Stankovića sa Žaklinom Tatalović, "protestni pozeraj" Vladimira Štimca..

30.12.2025

16:47

Šta to rade Vojislav Koštunica, Veljko Paunović, Arno Gujon i Miloš Stojković?! Otkrivamo večeras od 20h
Live TV

Šta to rade Vojislav Koštunica, Veljko Paunović, Arno Gujon i Miloš Stojković?! Otkrivamo večeras od 20h

Deveta epizoda Informerove popularne emisije “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam šta u slobodno vreme radi selektor fudbalske reprezentacije Srbije Veljko Paunović, zašto je teolog Miloš Stojković oličenje “čoveka iz naroda”, gde voli da odlazi političar i dobrotvor Arno Gujon, te kako sada izgleda bivši predsednik i premijer Vojislav Koštunica…

27.12.2025

11:02

Hronika

Ovako su Albanci sakrili drogu: Ivica Dačić otkrio nove detalje velike zaplene kokaina (FOTO/VIDEO)
Hronika

Ovako su Albanci sakrili drogu: Ivica Dačić otkrio nove detalje velike zaplene kokaina (FOTO/VIDEO)

Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je zajedničkim radom pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova u Prokuplju i Uprave carina, na Zajedničkoj tački prelaska Merdare, zaplenjeno više od 30 kilograma materije za koju se sumnja da je kokain i da su uhapšena dvojica albanskih državljana zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

31.12.2025

11:41

Planeta

Zabava

Umro poznati glumac
Showbiz

Umro poznati glumac

Ajzeja Vitlok Mlađi (Isiah Whitlock Jr.), cenjeni karakterni glumac najpoznatiji po upečatljivim ulogama u serijama kao što su "Žica" (The Wire), "Potpredsednica" (Veep) i "Vaša milosti" (Your Honor) preminuo je u utorak u Njujorku u 71. godini.

31.12.2025

09:11

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set