Ona je njen "plus jedan": Evo koga je ministarka Đedović povela na pregovore o NIS-u (VIDEO)
Podeli vest
Ministarka energetike Dubravka Đedović Handanović podelila je na svom Instagramu trenutke sa svojom petomesečnom bebom tokom boravka u Dubaiju, gde se nalazi na poslovnom putovanju i učestvuje u pregovorima o sudbini NIS-a.
Ona trenutno uspešno balansira između dve važne uloge - ministarke energetike i majke petomesečne bebe, što joj, po svemu sudeći, polazi za rukom.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović istakla je danas da je prioritet države da obezbedi pouzdano i ravnomerno snabdevanje domaćeg tržišta naftnim derivatima, dok se čeka odgovor američke administracije o kompaniji NIS.
U saradnji sa Ministarstvom rudarstva i energetike u Kragujevcu su već realizovani projekti energetske sanacije škola "Stanislav Sremčević", "Prota Steva Popović" iz Čumića, "Radoje Domanović" i "Mirko Jovanović", a na red je stigla i škola "Dragiša Luković Španac".
07.07.2023
09:10
Đedović Handanović se nalazi usred pregovora o sudbini NIS u Dubaiju, a na Instagramu je objavila video sa svojom bebom.
"Kad si mama petomesečne bebe plus jedan je obavezan i bez njega se ni službeno ne putuje", napisala je ministarka uz taj video.
Takođe, na snimku se može videti i kako se beba igra sa akreditacijom koju je ministarka nosila na sebi.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović razgovarala je danas sa rukovodstvom naftne kompanije ADNOK iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, Omarom Al Suvaidijem i Naserom Al Muhairijem, o budućoj saradnji u naftnom sektoru Srbije.
Američka Kancelarija za kontrolu strane imovine OFAK je produžila operativnu licencu Naftnoj industriji Srbije do 20.februara, što čini naše tržište još jačim i bezbednijim, ocenjuju domaći stručnjaci. Oni napominju i da ne postoji ograničen broj produžetaka.
24.01.2026
18:00
"Čini mi se da je njen prvi susret sa akreditacijom dobro prihvaćen. Šta vi mislite?", dodala je ministarka Đedović Handanović.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović istakla je danas da je prioritet države da obezbedi pouzdano i ravnomerno snabdevanje domaćeg tržišta naftnim derivatima, dok se čeka odgovor američke administracije o kompaniji NIS.
Kancelarija visokog predstavnika (OHR) u Bosni i Hercegovini (BiH) potvrdila je da Kristijan Šmit nakon pet godina napušta funkciju visokog predstavnika, a prema pisanju medija, zameniće ga italijanski diplomata Antonio Zanardi Landi.
Čedomir Antić, profesor Filozofskog fakulteta, bio je gost emisije "Nije srpski ćutati" na "Blic televiziji". Antić je tom prilikom govorio o političkoj situaciji u zemlji, političkim podelama u društvu i budućim izborima.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević reagovao je na sramnu naslovnu stranu lista "Nova" koja sadrži najstrašnije uvrede na račun Srpske pravoslavne crkve i patrijarha Porfirija.
Odbrana generala Ratka Mladića podneće sutra Mehanizmu u Hagu podnesak na izveštaj nezavisnih lekara prema kojem je general na kraju života, rekao je za njegov sin Darko Mladić.
Opštinski odbor Srpske napredne stranke Voždovac najoštrije osuđuje sramni i tendenciozni tekst portala i novina Nova.rs u kojem se, putem jednostranog i zlonamernog intervjua sa bivšim odmetnutim sveštenikom Željkom Lubardom, direktno napada Njegova Svetost Patrijarh srpski Porfirije i Srpska pravoslavna crkva.
Stanovnici Batajnice godinama čekaju bolje uslove zdravstvene zaštite, te je ministar za javna ulaganja Darko Glišić održao danas važan sastanak povodom toga.
Suđenje roditejima dečaka ubice koji je u masakru u OŠ "Vladislav Ribnikar" ubio detevoro dece i čuvara Dragana Vlahovića, nastavljeno je danas u Palati pradve, a kako Informer nezvanično saznaje Vladimir Kecmanović je pred sudom izjavio da je nevin.
Trojica plaćenika "škaljarskog klana", Arjan Rečković, Tarik Muminović i Miloš Marković, uhapšeni su jutros u policijskoj akciji u podgoričkom naselju Stari aerodrom.
Izrael više ne želi da zavisi od američkih milijardi za vojsku i trebalo bi da u narednih deset godina postepeno ukine taj deo pomoći iz Vašingtona, izjavio je izraelski premijer Benjamin Netanjahu.
Rat na Bliskom istoku, 73. dan. SAD i Iran su formalno u primirju, ali se i dalje sukobljavaju oko Ormuskog moreuza, gde američka mornarica presreće iranske tankere, a Iran odbija da prepusti kontrolu.
Ministri spoljnih poslova Evropske unije postigli su danas dogovor o ukidanju sankcija ministrima unutrašnjih poslova i odbrane Sirije, saopštila je šefica evropske diplomatije Kaja Kalas, javlja Rojters.
Evropska unija se ubrzano priprema za zvanični početak pregovora o članstvu sa Ukrajinom, koji bi trebalo da otpočnu već u junu, potvrdila je evropska komesarka za proširenje Marta Kos.
Muzička zvezda Boni Tajler doživela je srčani zastoj nakon što je stavljena u indukovanu komu zbog ozbiljne infekcije izazvane perforiranim crevom, nakon hitne operacije u Portugalu, piše britanski "The Sun".
Dženifer Lopez (56) pojavila se sinoć u Los Anđelesu na događaju "The Roast of Kevin Hart", gde je privukla pažnju svojim upečatljivim modnim izdanjem.
Samsung je predstavio nove generacije displeja koje bi mogle potpuno da promene način na koji koristimo pametne telefone. Pored boljeg prikaza slike, budući ekrani mogli bi da mere zdravstvene podatke i dodatno štite privatnost korisnika.
Botoks, poznat i kao "bejbi botoks" kada se koristi u manjim dozama, postaje sve popularniji među mlađim osobama koje žele da uspore pojavu prvih bora.
Bivši rijaliti učesnik Aleksandar Bogunović Zverka ponovo je uzburkao javnost nakon što je izneo kontroverzne tvrdnje o navodnoj aferi sa jednom poznatom pevačicom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar