• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: I.M.

13.02.2026

15:44

Traže hitnu obdukciju: Oglasilo se tužilaštvo u Čačku povodom smrti muškarca nakon operacije krajnika

RINA

Vesti

Traže hitnu obdukciju: Oglasilo se tužilaštvo u Čačku povodom smrti muškarca nakon operacije krajnika

Podeli vest

Više javno tužilaštvo u Čačku se danas oglasilo povodom drugog smrtnog slučaja na ORL odeljenju čačanske bolnice.

Muškarac star 38 godina je preminuo u noći između 11. i 12. februara nakon operacije krajnika.

Pre njega na istom odeljenju je operisana i četvorogodišnja devojčica, čija je operacija završena sa smrtnim ishodom. 

- Povodom događaja kada je nakon operacije krajnika u Opštoj bolnici u Čačku, premunuo muškarac star 38 godina, obaveštavamo javnost da je Više javno tužilaštvo u Čačku naložilo da se obavi obdukcija tela preminulog. Tužilaštvo je Policijskoj upravi u Čačku podnelo zahtev za prikupljanje potrebnih obaveštenja radi utvrđivanja svih okolnosti u vezi navedenog događaja. Nakon pribavljanja ovih nalaza, biće odlučeno o daljem toku postupka - rekli su iz Višeg javnog tužilaštva - rekli su iz Višeg javnog tužilaštva u Čačku.

Oni su podsetili da je 4. februara na ORL odeljenju Opšte bolnice je operisana četvorogodišnja devojčica, a preminula je nekoliko sati nakon operacije. 

- VJT je dalo nalog da se obavi obdukcija tela deteta, kao i toksikološke analize, nakon čega će tužilac odlučiti o daljem toku postupka. Nalaz obdukcije u Čačak još uvek nije stigao - rekli su.

BONUS VIDEO

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Nova epizoda Informerove hit emisije "Na merama" u subotu od 20h!
Live TV

Nova epizoda Informerove hit emisije "Na merama" u subotu od 20h!

Prethodne sedmice u Informerovoj hit emisiji "Na merama" otkrili smo vam kako izgleda kad advokat blokader Božo Prelević pokušava da se kulturno uzdiže, šta sada radi “penzionisani” košarkaš Željko Rebrača, koja je omiljena “disciplina” političara u pokušaju Pavla Grbovića, na koji način se opušta pevačica Marija Šerifović, kakva je dnevna rutina političarke Slavice Đukić Dejanović, te koliko se na jednom protestu zadržao samozvani revolucionar Miša Bačulov…

13.02.2026

09:12

JOŠ TV VESTI

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set