• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

25.03.2026

14:23

Popust 5 dinara po litru na sva goriva uz IPS plaćanje na benzinskim stanicama NIS-a

NIS

Vesti

Popust 5 dinara po litru na sva goriva uz IPS plaćanje na benzinskim stanicama NIS-a

Podeli vest

Plaćanjem putem bankarske aplikacije i korišćenjem IPS sistema plaćanja, na svim benzinskim stanicama NIS-a u Srbiji, potrošači i u narednom periodu ostvaruju popust od pet dinara po litru na sve derivate, bez obzira na količinu natočenog goriva. Ova akcija trajaće do 24. aprila.

IPS sistem predstavlja savremeni model bezgotovinskog, instant plaćanja koji korisnicima omogućava brzu i jednostavnu realizaciju transakcija u tri koraka: pokretanjem bankarske aplikacije, izborom IPS opcije i prikazom generisanog QR koda kasiru, na prodajnom mestu.

Popust se može ostvariti i plaćanjem putem Drive.Go aplikacije, uz IPS način plaćanja.

Foto: NIS

Popusti na plaćanje

Pored ostvarenog popusta, članovi programa lojalnosti „Sa nama na putu“ dobijaju i redovne bonus poene u skladu sa pravilima programa.

Potrošačima je, uz navedene pogodnosti, na raspolaganju i bogat dodatni asortiman proizvoda u okviru maloprodajne mreže koja obuhvata oko 330 NIS Petrol i Gasprom benzinskih stanica širom Srbije.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije
Live TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije

Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.

23.03.2026

18:29

JOŠ TV VESTI

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set