• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: telegraf.rs

05.02.2020

09:12

ČUVAJTE DECU, OSUĐIVANI SILOVATELJ JE NA SLOBODI! Igor Jurić upozorio roditelje iz Požege i Užica!

Vesti

ČUVAJTE DECU, OSUĐIVANI SILOVATELJ JE NA SLOBODI! Igor Jurić upozorio roditelje iz Požege i Užica!

Podeli vest

Igor Jurić, osnivač Fondacije "Tijana Jurić", upozorio je na Fejsbuku roditelje iz okoline Požege i Užica da čuvaju svoju decu, jer je od juče na slobodi muškarac koji je osuđen za silovanje maloletnog lica.

Prema njegovim rečima on je na slobodi posle 14 godina, i Jurić je izrazio bojazan da će on uraditi što i Malčanski berberin sa dvanaestogodišnjom M. K. iz Suvog Dola.

- M. Č. je 2006. osuđen za silovanje maloletnog lica. Danas je posle 14 godina kazne na slobodi. Hoće li se ponoviti malčanski berberin ? Ili Murgaški iz Ns?Hoćemo li imati još jednu žrtvu ? Siguran sam i znam da će ovaj čovek učiniti isto. Čuvajte decu iz okoline Užica i Požege - upozorio je Jurić.

On je, podseća Telegraf.rs, i kada je nestala mala M. K. iz Suvog Dola izrazio bojazan da ju je oteo silovatelj koji je pušten na slobodu odnosno Malčanski berberin. Vrlo brzo su se njegove slutnje ispostavile tačnim.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
MilosObilic1389

pre 6 godina

Зашто није на ЛОКАЛНОЈ КОНТРОЛИ ПОЛИЦИЈЕ...?! Свако јутро у 6 да се јави дежурном полицајцу... Тако је било у Титово време...То је било време - СИГУРНОСТИ за поштене грађане, који се не мешају у... - ПОЛИТИКУ...!

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set