DOKTOR KON OTKRIO ZBOG ČEGA JE NAPISAO DA PODNOSI OSTAVKU! Evo šta se krije iza statusa koji je uzdrmao Srbiju! (VIDEO)
Podeli vest
Epidemiolog Predrag Kon otkrio zbog čega je napisao na Fejsbuku da podnosi ostavku!
"Napisao sam poruku na Fejsbuk nalogu nakon što sam bio izložen kritikama i napadima na mene i stručni tim. Napisao sam da to treba da preuzme neko ko to bolje da radi, jer taj nivo bezobrazluka je prevazišao ono što može da se prihvati. To je moj privatni nalog. Duboko me je pogodila molba sinoda SPC jer potpuno negira sve ono što je dosadašnji pokušaj da se spasu životi. Osetio sam potrebu da treba da se sklonim. Bio sam na razgovoru kod predsednika i premijerke i jasno je da imam radnu obavezu. Moram da kažem da je to snažna podrška predsednika. Bez takve podrške predsednika i vlasti mi ne bismo mogli da uradimo ništa, svestan sam politizacije, ali to je istina", istakao je Kon.
U predsedništvu Srbije upravo je završen sastank predsednika Aleksandra Vučića, premijerke Ane Brnabić i epidemiologa dr Predraga Kona, na kojem je dogovoreno da dr Kon nastavi da vodi tim epidemiologa i da se do kraja sa svojim timom izbori protiv pandemije covid-19 u Srbiji.
14.04.2020
10:22
Podsetimo, doktor Kon je na Fejsbuku napisao da je vreme da se povuče i "prepusti boljima da vode pandemiju", navodeći da su razlog za to napadi na njega i stručni tim na društvenoj mreži zbog prodiranja virusa korona u Gerontološki centar u Nišu.
Posle razgovora sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem i premijerkom Anom Brnabić, on je odlučio da ipak ostane da vodi tim u borbri protiv epidemije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Doktor Kon je visokostručan i častan čovek, ali među nama je određen broj idiota zbog koji već ispaštamo. Ako ti neodgovorni pojedinci nastave sa svojim idiotlucima brzo će doći crna i teška vremena. Ni bog nam se neće smilovati. Umiraćemo, ne samo od korona virusa, nego i od gladi.
Crkvu izgleda ne zanima dobrobit vernika, nego sopstvena kasa, kada predlaže ukidanje mera zbog praznika u jeku epidemije. Njihove molbe treba ignorisati. Nisu iznad države.
U predsedništvu Srbije upravo je završen sastank predsednika Aleksandra Vučića, premijerke Ane Brnabić i epidemiologa dr Predraga Kona, na kojem je dogovoreno da dr Kon nastavi da vodi tim epidemiologa i da se do kraja sa svojim timom izbori protiv pandemije covid-19 u Srbiji.
Predsednica Skupštine Ana Brnabić poručič je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić kriv jer je medijalna zarada sada duplo veća nego što je bila prosečna zarada pre 11 godina.
Indijska kompanija Reliance Industries, vlasnik najvećeg rafinerijskog kompleksa na planeti, obnovila je kupovinu ruske sirove nafte nakon kratkog zastoja.
Blokader Dragan Radivojević zvani Kariman, poznat po tome što se pojavljivao na blokaderskim skupovima od Beograda, preko Šapca do Mionice, osuđen je na šest meseci zatvora uslovno nakon što je na stravičan način napao rođenu sestru i pretio da će ubiti i nju i njenog supruga i decu!?!
Danica Vučenić, udarna pesnica tajkunske, antisrpske televizije N1 koja već duže od godinu dana otvoreno podržava rušenje Srbije na ulicama, sada je u programu uživo patosirala blokadere.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da su izbori za prištinski parlament koji se održavaju 28. decembra od presudnog značaja za opstanak srpskog naroda na Kosovu i Metohiji i pozvao sve Srbe da podrže Srpsku listu.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće u subotu, 27. decembra polaganju kamena temeljca za izgradnju novog objekta Ministarstva odbrane i Generalštaba Vojske Srbije, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) i poslanik Nebojša Bakarec objavio je novu kolumnu s naslovom "Zlokobni antisemitizam blokaderskih plenuma, ZLF i SDA!" koju prenosimo u celosti.
Na deonici zlatiborske magistrale, u ataru sela Draglica, večeras je došlo do saobraćajne nezgode, u kojoj su, prema našim saznanjima, učestvovala dva automobila.
Goran L. (46) je, tri dana pre nego što je ubijen na brutalan i jeziv način u Savinom selu u Vrbasu, na svom Fejsbuk profilu objavio da ima "problem" sa nekim osobama, kao i da će to da reši.
Pripadnici policijske stanice Voždovac uhapsili su juče D.G. (42) zbog sumnje da je u javnom prevozu polno uznemiravao i fizički maltretirao dve devojke.
Kijev je praktično potvrdio dileme koje je ranije izneo ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov o načinu na koji bi eventualni izbori u Ukrajini bili organizovani i međunarodno podržani.
Grčka ne predstavlja pretnju nijednoj državi, ali će odlučno braniti svoja suverena prava, izjavio je grčki ministar odbrane Nikos Dendias povodom optužbi Ankare u vezi sa tenzijama u vazdušnom prostoru nad Egejskim morem i u regionu Istočnog Mediterana, prenose grčki mediji.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da bi „mnogo toga moglo biti odlučeno pre Nove godine“, dok se ubrzavaju diplomatski napori za okončanje rata u Ukrajini.
Diskusija o seriji "Tvrđava" održana je juče, a u razgovoru su učestvovali autori i saradnici jednog od najzapaženijih domaćih televizijskih ostvarenja.
Majstori feng šuija ističu da postoje tri biljke koje bi svaka kuća trebalo da ima na početku nove godine, jer se veruje da donose sreću, harmoniju u ljubavi i finansijski napredak.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar