ITALIJANSKI STRUČNJACI DOKAZALI DA JE ŽELJKO MITROVIĆ U PRAVU: Terapija ozonom sprovedena u 17 bolnica - MNOGI PACIJENTI OSETILI ZNAČAJNO POBOLJŠANJE!
Podeli vest
Tvrdnju vlasnika Pinka Željka Mitrovića da bi ozonizacija krvi pešila problem zaraženih koronavirusom, ubacivanjem ozona u krv , da bi se ozon automatski razgradio i formirao vodonik-peroksid H2O2, koji bi uništio sve viruse i bakterije, potvrdili su i italijanski stručnjaci koju su tu metodu već primenili u lečenju najtežih bolesnika od virus Kovid 19 u čak 17 bolnica u toj zemlji
Vlasnik Pink Medija Grupe Željko Mitrović objavio je danas na svom Instagram profilu da je počela "ozonizacija" Pinka! Mitrović je ponovo naglasio da bi ozonizacija krvi pešila problem zaraženih, ubacivanjem ozona u krv , da bi se ozon automatski razgradio i formirao vodonik-peroksid H2O2, koji bi uništio sve viruse i bakterije. Kako najavljuju iz Pinka, danas će biti objavljena i prva svedočenja Italijanskih lekara o primeni metode ozonizacije kod najtežih bolesnika zaraženih koronavirusom u toj zemlji
16.04.2020
16:04
"Imamo prve podatke o upotrebi ozonskog kiseonika kod pacijenata zaraženih virusom Covid-19. Iz prvog izveštaja jedne od 17 bolnica u kojima se terapija ozona sprovodi prema protokolu SIOOT (Naučno društvo za terapiju ozonom), 10 pacijenata u ozbiljnim ili vrlo ozbiljnim stanjima imalo je brzo i značajno poboljšanje", navodi Antonio Gaspari, direktor Orbisfere.
Kako ističe, nakon samo 5 tretmana, od 5 intubiranih, stanje jednog pacijenta se poboljšalo do tačke ekstubacije, dok se stanje ostalih pacijenata značajno poboljšalo.
- Jedan pacijent sa manje ozbiljnom kliničkom slikom, nakon nekoliko terapija ozonom, oporavio se i vratio se kući - kaže Gaspari i dodaje da se samo u jednom ekstremnom slučaju dogodilo da je pacijent preminuo, ali da je njegovo stanje bilo toliko teško da nije moglo ništa više da se učini.
U tehničkom izveštaju, lekari su napisali da su nakon 5 tretmana ozonoterapije prema SIOOT protokolu pacijenti osećaju značajno poboljšanje. Posle primenjivanja ozonske terapije kiseonikom, lekari su pronašli sledeće dokaze:
- opšte poboljšanje kliničkih stanja;
- normalizacija telesne temperature;
- smanjenje reaktivnog proteina C (PRC);
- normalizacija otkucaja srca;
- poboljšanje zasićenja i smanjenje podrške kiseonikom;
- normalizacija bubrežne funkcije (kreatin).
Da bismo bolje razumeli značenje ovih podataka, navode na portalu orbisphera.org, razgovarali smo sa profesorom Marijanom Francinijem, predsednikom SIOOT International i profesorom Luiđijem Valdenazijem.
Foto: orbisphera.org
Prema Franciniju, najrelevantniji podaci su da su poboljšanja, osim što su bila značajna, nastupila za samo 5 dana terapije.
Za pažljiviju procenu, Francini je zatražio mišljenje četiri kolege direktno uključene u negu pacijenata sa Covid-19, i svi su potvrdili da su to veoma važni rezultati, jer niko od ljudi koji su pogođeni Covid-19 nije imao poboljšanje jednako brzo i stabilno kao kod pacijenata lečenih ozonom.
Lekar koji leči pacijente obolele od koronavirusa - rekao je Francini - otkrio mi je da nijedan protokol lečenja ne daje iste rezultate kao terapija ozonskim omotačem.
Na pitanje koji su razlozi zašto je ozonska terapija toliko efikasna, Franzini je objasnio da iz obdukcije preminulog zbog Covid-19 izgleda da virus odmah napada mikrocirkulaciju prouzrokujući diseminiranu trombozu. Upravo tu je, zajedno sa antivirusnim efektom, ozonski kiseonik još odlučniji upravo zato što reaktivira i jača mikrocirkulaciju.
- S obzirom na dobrobit ovih prvih podataka, bilo bi veoma važno - podvukao je Franzini - da se ozonska terapija primenjuje na početku, pre nego što se stanje pacijenata pogorša, kako bi se izbegle komplikacije, pa čak i hospitalizacija zaraženih.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Vlasnik Pink Medija Grupe Željko Mitrović objavio je danas na svom Instagram profilu da je počela "ozonizacija" Pinka! Mitrović je ponovo naglasio da bi ozonizacija krvi pešila problem zaraženih, ubacivanjem ozona u krv , da bi se ozon automatski razgradio i formirao vodonik-peroksid H2O2, koji bi uništio sve viruse i bakterije. Kako najavljuju iz Pinka, danas će biti objavljena i prva svedočenja Italijanskih lekara o primeni metode ozonizacije kod najtežih bolesnika zaraženih koronavirusom u toj zemlji
Ruski predsednik Vladimir Putin planira da iranskom rukovodstvu prenese zabrinutost arapskih lidera zbog napada Teherana na naftnu i energetsku infrastrukturu u regionu, saopštio je Kremlj.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je rekonstruisani Nacionalni dispečerski centar Elektromreže Srbije (EMS) u Beogradu, nakon čega se obratio medijima.
Propali košarkaš i blokader sa dna kace, Vladimir Štimac, na najskandalozniji način se ostrvio na policajce naše zemlje, nazvavši ih bagrom i kriminalcima.
Tajkunska voditeljka sa antisrpske televizije N1, Danica Vućenić, očigledno je rešila da zarati sa novim vlasnicima "Junajted medije", u čijem se sastavu nalazi i njena medijska kuća, pokazavši da ne može da prežali tajkuna Dragana Šolaka, iako je ovu kompaniju prodao za 1,507 milijardi evra i novac strpao u džep.
Blokader iz Bogatića koji se predstavlja kao poljoprivrednik i koji već danima učestvuje u blokadama puteva širom Srbije maltretirajući narod koji želi normalno da funkcionoše, izveo je zastrašujući performans ispred policijske stanice u tom mestu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je novu fotografiju na svom zvaničnom profilu na Instagramu, koja je u trenu "zapalila" mreže i izazvala salve reakcija.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike Miloš Vučević reagovao je na objavu blokaderke Ljiljane Bralović na Fejsbuku u kojoj je sramna karikatura na kojoj Zlatko Kokanović ubija predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Članovi nekadašnjeg Crvenog tima iz Exatlona, istetovirali su istu tetovažu srca koja će ih zauvek podsećati na takmičenje i neraskidivo prijateljstvo.
Pevačica Nadežda Biljić specijalno za Jovana Radulovića Jodžira, na Exatlon žurci, otpevala je pesmu "Živi svoj život sine" i "naterala" mu suze na oči.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević naručio je pesmu "Luda po tebe" za Elicu Erski, simpatičnu Bugarku i nekadašnju osvajačicu olimpijske bronzane medalje.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Od 3. marta u 22 časa na Informer TV stiže nova emisija "Dobro veče, Srbadijo", autorski projekat koji podseća na to ko smo, odakle smo i šta ne smemo da zaboravimo.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Policija u Subotici uhapsila je turskog državljanina T.I. (36) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Nekadašnji načelnik UBPOK, Boro Banjac kaže za Informer da se likvidacije u kriminalnim krugovima izvode po sličnom modelu, a među njima je i ubistvo vođe "Crvenih đavola" iz Kragujevca - Novaka K. (35), koji je ubijen pred ženom i decom.
Francuska raspoređuje snage na Bliski istok kako bi se suprotstavila iranskim dronovima, saopštio je predsednik Emanuel Makron u televizijskom obraćanju naciji danas.
Iran je direktno zapretio evropskim državama ratom, stavljajući na nišan američke baze u Rumuniji i Bugarskoj, kao i teritorije Ukrajine i Moldavije, koje su sada u dometu iranskog raketnog arsenala.
Tanker za transport tečnog prirodnog gasa "Arktik Metagaz", koji plovi pod ruskom zastavom, zahvaćen je požarom u Sredozemnom moru, dok sudbina članova posade za sada nije poznata.
U emisiji "Specijal o Katarini Velikoj" istoričar Božidar Zečević otkrio je kako je ruski diplomata grof Bestužev pomogao srpskim oficirima da pređu u Rusiju i imao ključnu ulogu u tome da Crna Gora dobije značajnu finansijsku pomoć iz Sankt Peterburga.
Emisija "Specijal o Katarini Velikoj" istražuje ulogu Srba u širenju ruskog carstva, od vojne granice na Balkanu do naseljavanja Nove Rusije, a gost Olivere Miletović, istoričar Božidar Zečević, otkriva kako su Srbi oblikovali prve ruske kolonije u 18. veku.
Filmovi poput "Žena mačka" (2004), "Čudesna žena" (2017) i "Crni Panter: Vakanda zauvek" (2022) samo su neki od filmova u kojima su žene prikazane kao neustrašive superjunakinje.
Igrani film "Žetva", inspirisan istinitim događajima opisanim u romanu "Srpsko srce Johanovo" Veselina Dželetovića, u koprodukciji Bandur film-a i TS Media, imaće svoju svečanu premijeru 17. marta u MTS dvorani u Beogradu, nakon čega će krenuti u domaću i međunarodnu bioskopsku distribuciju.
Osmi studijski album sestara Gobović pod nazivom "Trag večnosti", objavljen u izdanju PGP RTS, predstavlja snažan umetnički projekat posvećen srpskim velikanima i heroinama koji su svojim delima, hrabrošću i duhovnom snagom ostavili neizbrisiv trag u srpskoj istoriji.
Koliko puta vam se desilo da iz rerne izvadite bled, suv i bezličan krompir koji nije hrskav? Ključ se krije u jednom jednostavnom dodatku koji već imate u kuhinji.
Neočekivana pojava krvi iz nosa, usta, stolice ili urina u mnogim slučajevima ima bezazlen uzrok, ali stručnjaci upozoravaju da ponekad može biti i znak ozbiljne bolesti, uključujući maligne tumore.
Pevačica "Zvezde Granda" Sara Nikolić doživela je transformaciju tokom takmičenja, a sada je njena mentorka Ana Bekuta otkrila koliko je smršala za to vreme.
Snimak na kom pevačica Aleksandra Radović perfidno podseća koleginicu Cecu Ražnatović na njen boravak iza rešetaka ovih dana viralan je na društvenim mrežama.
Majka pevačice Jelene Karleuše, Divna Karleuša preminula je na današnji dan, 3. marta pre sedam godina, a tužnim povodom oglasila se i njena unuka Nika Tošić.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar